Як розморозити курку.

Рецепт будь-якої страви з курки вимагає, щоб м'ясо до початку готування було розморожено. Від цього залежить ступінь м'якості курятини, а значить, і її смак. Важливо розморожувати курку правильно. Занадто швидка або радикальна розморожування може привести до погіршення смакових якостей птиці і навіть її псування. Повторна заморозка і розморожування не рекомендується, якщо сире м'ясо пролежало в теплі більше двох годин.
Вам знадобиться
  • - холодильник
  • - каструля або глибока ємність з холодною водою
  • - кухонний ніж
  • - мікрохвильова піч (не обов'язково)
Інструкція
1
Визначтеся, який тип розморожування вам підходить. Якщо час терпить, виберіть повільну розморозку. Вона займе кілька годин, але збереже більше природних смакових якостей м'яса птиці. Швидке розморожування в мікрохвильовій печі дозволяє почати готувати курку вже через несоклько хвилин після того, як ви дістали її з морозильника.
2
Щоб розморозити курку швидко, знадобиться мірковолновая піч. Виберете на ній спеціальний режим розморожування, при необхідності вкажіть приблизний вага м'яса. Для рівномірного розморожування зупиніть розморозку через кілька хвилин після початку і переверніть тушку птиці, потім продовжите.
3
Повільно розморозити м'ясо курки можна в холодильнику. Перекладіть тушку або окремі частини птиці з морозильника на нижні полки. Будьте готові до того, що час розморожування займе від трьох (стегенця) до 24 (середній курча) годин, в залежності від маси м'яса.
4
На середній швидкості розморожувати курку найзручніше під проточною холодною водою. Перекладіть курку в каструлю або іншу ємність, і поставте під струмінь води з-під крана. Розморожування кілограма курячого м'яса займе близько години.
Зверніть увагу
- Якщо розморожувати курку під гарячою водою або обшпарювати окропом, м'ясо стане жорстким через різке перепаду температур.- При занадто довгою розморожуванні в мікрохвильовій печі курка почне засмажувати зверху, всередині залишаючись сирою.
Корисна порада
- Для мікрохвильовки перекладіть курку в спеціальну жаропрочнуюпосуд, а зверху м'ясо накрийте харчовою плівкою, щоб при разморозкене летіли бризгі.- визначте, чи до кінця розморозилася курка, проткнув тушку кухонним ножем. Він повинен входити в м'яке м'ясо плавно.