Як шукати спонсора.

Багато хто має помилкова думка, що спонсорство - це реклама. Але це зовсім не так. Адже реклама - це просування вашої продукції за допомогою засобів масової інформації. І якщо ви погоджуєтеся на спонсорську підтримку, ви даєте згоду на рекламу торгової марки. А якщо вашою метою є гроші, то знайти спонсора вам буде дуже складно.
Інструкція
1
В спонсорської підтримки потребують не тільки фірми і підприємства, а й люди (артисти, спортсмени), навіть багато молоді дівчата шукають собі спонсора . Важливу роль відіграє інформація. Якщо ви володієте необхідною інформацією про те, де в першу чергу шукати спонсора і знаєте, чим є та чи інша фірма, то пошуки не затягнуться на тривалий час.
2
Також існують спеціальні сайти, які допоможуть вам з пошуком. Наприклад, сайт SponsorHouse.com допомагає спортсменам знайти спонсора .Для початку можна пошукати спонсора у своєму місті. Наприклад, якщо ви займаєтеся мотоперегонами, можна звернутися в найбільший «гараж» в місті і запропонувати розмістити їх рекламу на вашому мотоциклі, натомість вони здійснюватимуть безкоштовний ремонт ваших мотоциклів.
3
Важливим моментом є правильний вибір спонсора , він повинен підходити вам. Наприклад, на конкурс краси не підійде спонсор, який виробляє двигуни для автомобілів, а для футбольного матчу - засоби гігієни для жінок. Спонсор повинен володіти засобами, підходити вам за родом діяльності і мати хоча б одну людину, яка зможе працювати із засобами масової інформації.
4
Як тільки ви знайшли підходящу для вас компанію, зверніться до її директора або менеджера зі зв'язків з громадськістю. У великих компаніях обов'язково повинен бути менеджер з надання спонсорської допомоги, або по просуванню товару на ринок. Більш того, в таких компаніях іноді існують спеціальні відділи, які займаються даним питанням.
5
Наступний етап - привернути до себе увагу. Адже потенційних спонсорів приваблюють яскраві та креативні проекти, які допоможуть створити цікавий образ їхньої фірми, або бренду. Продемонструйте всі можливості вашої галузі, або суспільства. Спортсмени, наприклад, можуть взяти участь в різного роду змаганнях. Це допоможе підняти їх популярність, але знову ж таки, для цього знадобиться спонсор. Підготуйте цікава пропозиція, яку зможе зацікавити.
Корисна порада
Якщо ви все зробите правильно, спонсорська підтримка вам гарантована.