Як дізнатися місяць випуску автомобіля. Як дізнатися в якому месіце зделано авто.

У певних випадках автовласнику необхідно дізнатися точну дату випуску його автомобіля з точністю до місяці . Це потрібно, наприклад, для оформлення угод купівлі-продажу авто, оцінки для застави і т.д. Як же швидко і точно визначити точний місяць і рік випуску вашого автомобіля?
Вам знадобиться
  • Автомобіль, інтернет і трохи терпіння, візит в автосервіс.
Інструкція
1
Відкрийте капот вашого автомобіля. Огляньте зовнішні деталі двигуна на предмет написів. У підсумку огляду ви повинні знайти напис, на кшталт: 4JGBB86E26A017269. Це чисельно-буквене позначення на латиниці допоможе вам у визначенні дати випуску вашого авто.
2
Далі, записавши номер, вирушайте до комп'ютера, заходите в інтернет. Вам знадобиться трохи терпіння. Областю вашого пошуку повинні бути тематичні автомобільні сайти, де за номером VIN ви зможете визначити дату випуску вашого автомобіля.
3
Якщо ви не досягли результату, звертаючись до адміністрації сайту чи форуму, розширте коло пошуку, змінивши пошукові запити, наближаючись до загальної тематики VIN номерів.
4
Якщо ви володієте вільними коштами і можливостями, набагато простіше і швидше буде звернутися в будь-який сучасний автосервіс, де за невелику плату вам нададуть вичерпну інформацію про вашому автомобілі. Причому інформацію вам видадуть з документальним підтвердженням достовірності, що дасть вам додаткову гарантію і впевненість у точній результаті.
Зверніть увагу
Як і в будь-якому важливій справі, ви повинні спиратися на здоровий глузд і логічно мислити. На жаль, як в інтернеті, так і на вулицях вашого міста достатня кількість шахраїв, які захочуть «полегшити» ваш гаманець, не давши вам натомість нічого корисного. Так що, перш ніж погоджуватися на будь-які угоди, подумайте кілька разів і зважте всі доводи, як свої, так і людей, що пропонують вам допомогу.
Корисна порада
Не пошкодуйте грошей на кваліфіковану допомогу. Консультація в цьому питанні фахівця набагато цінніше, ніж звернення просто до знайомого, який «може шукати інформацію в інтернеті» або самостійний пошук по сайтам.