Як вимкнути завислий ноутбук. Як віключіть ноутбук якщо кнопки зависли і ведмедик.

Ноутбук по суті своїй мало чим відрізняється від звичайного стаціонарного комп'ютера. Однак власникам портативних комп'ютерів слід знати деякі особливості їх експлуатації. Наприклад, примусове завершення роботи ноутбука повинно виконуватися за певним сценарієм.
Інструкція
1
Що ви зробите, якщо ваш стаціонарний комп'ютер «завис»? Спочатку спробуєте «оживити» його, викликавши диспетчер задач і спробувавши завершити роботу не відповідає програми. Те ж саме слід зробити і в разі, коли «завис» ноутбук.
2
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete і запустіть диспетчер задач Windows. Виберіть програму, стан якої «Не відповідає» і натисніть кнопку «Зняти задачу». Це повинно повернути операційну систему в робочий стан.
3
Якщо за допомогою диспетчера задач не вдалося зняти «зависання», слід вдатися до радикальних заходів. Як і у випадку зі стаціонарним комп'ютером, натисніть кнопку живлення на ноутбуці і утримуйте її протягом декількох секунд. Це дія повинна привести до виключення ноутбука.
4
Якщо кнопка живлення не реагує на натискання, на стаціонарному комп'ютері можна натиснути ще одну кнопку - Reset (призведе до перезавантаження), а якщо і це не допомогло - перевести вимикач в положення Off на блоці живлення, або в кінці кінців вийняти шнур живлення з розетки. А ось в ноутбуці слід діяти інакше.
5
На корпусі мобільного комп'ютера годі й шукати кнопки Reset і вимикача на його блоці живлення, а вийнявши шнур з розетки, ви нічого не доб'єтеся, так як ноутбук продовжуватиме працювати від батареї. Однак проблема вирішується просто - слід відключити саму батарею на кілька секунд.
6
Для цього достатньо вийняти шнур живлення, закрити кришку ноутбука, перевернути комп'ютер нижньою частиною вгору, а потім від'єднати акумуляторну батарею від корпусу ноутбука. На більшості портативних комп'ютерів це робиться переміщенням спеціальної засувки. Від'єднавши батарею, ви гарантовано вимкніть «завислий» ноутбук.
Корисна порада
До примусової завершенню роботи слід вдаватися у виняткових випадках, оскільки це може привести до втрати запущених додатків і навіть до пошкодження жорсткого диска.