Як перезавантажити комп'ютер з клавіатури. Перезавантажити комп'ютер за допомогою клавіатури.

Працювати за комп'ютером можна і без звичної всім миші. Деякі користувачі цілком обходяться клавіатурою, оскільки лише невелика частина програм вимагає наявність миші або подібного маніпулятора. Якщо для повноцінної роботи за комп'ютером з використанням однієї лише клавіатури потрібен певний навик, то прості дії, такі як вимкнення або перезавантаження, можна освоїти за кілька хвилин.
Інструкція
1
Отже, вам потрібно перезавантажити комп'ютер, а миша не працює або взагалі відсутня. Існує кілька способів зробити це з клавіатури.
2
Натисніть клавішу Windows. На ній зображений логотип Windows, а знайти її можна в лівій нижній частині будь клавіатури.
3
Якщо на комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, натисніть клавішу «?», А потім клавішу Enter. У діалоговому вікні за допомогою клавіш «?» І «?» Активуйте кнопку «Перезавантаження» і натисніть Enter.
4
Якщо на комп'ютері встановлена Windows 7 або Vista, натисніть клавішу Windows, потім «?» І Enter. Якщо в даний момент запущені програми, система запропонує завершити активні процеси.
5
За допомогою клавіш «?» І «?» Активуйте кнопку «Примусове завершення роботи» і натисніть Enter. Якщо в даний момент жодна з програм не виконується, комп'ютер буде перезавантажений негайно.
6
Ще один спосіб перезавантаження комп'ютера з клавіатури передбачає виклик диспетчера завдань Windows. Для цього натисніть комбінацію клавіш Ctr + Alt + Delete.
7
Якщо ви працюєте на Windows XP, після натискання комбінації з'явиться діалогове вікно. Натисніть F10, за допомогою клавіші «?» Активуйте пункт меню «Завершення роботи», а потім клавішею «?» Виберіть команду «Перезавантаження» і натисніть Enter.
8
Якщо комп'ютер під управлінням операційної системи Windows 7 або Vista, натисканням клавіші «?» Активуйте кнопку «Запустити диспетчер задач» і натисніть Enter.
9
Натисніть F10, потім активуйте пункт меню «Завершення роботи», переміщаючись по панелі клавішею «?», І за допомогою клавіші «?» Виберіть команду «Перезавантаження» і натисніть Enter.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p6WnRaLiYHw
Корисна порада
Більшість програм можна запустити з меню «Пуск», яке активується натисканням клавіші Windows. У меню «Пуск» слід переміщатися за допомогою клавіш зі стрілками, підтверджуючи виконання команди клавішею Enter.