Як виявити здібності дитини.

Задатки таланту в людині закладені природою. Завдання дорослих - виявити здібності дитини і розвинути їх. Це відбувається в процесі творчого розвитку та виховання. Батьки, розвиваючи у своїй дитині здібності , можуть бути впевнені, що в житті він реалізує себе і обов'язково знайде справу до душі.
Інструкція
1
З самого раннього дитинства треба пропонувати дитині різноманітні заняття: малювання, ліплення з пластиліну, різні види спорту, танці. Якщо дорослі уважні до малюка, дитина вже з дитинства проявляє до чогось інтерес.
2
Не бійтеся перевантажити дитини різними заняттями. Адже він як губка, вбирає все, що йому дається. Нехай пробує якомога більше секцій і гуртків. Непотрібне і нецікаве швидко відсіється само.
3
Часто батьки бачать у своїх дітях власні нереалізовані таланти і хочуть, щоб дитина займалася тим чи іншим видом мистецтва лише тому, що у них свого часу це не вийшло. Не змушуйте дитини займатися нелюбою справою. Нехай вибере сам, що йому цікаво. У вашого дитини, не менше талантів, ніж у вас, просто вони інші.
4
В кожному малюку потрібно розглядати те, чим він відрізняється від інших, що він може робити набагато краще, ніж інші. Якщо дитина поводиться пасивно і виконує лише ваші бажання, можна звернутися за допомогою до психолога. Він протестує дитини і визначить пріоритети в одній або декількох сферах діяльності.
5
Важливим моментом у виявленні здібностей дитини є похвала. Хваліть малюка при кожному зручному випадку, говорите йому, що він молодець. Навіть якщо щось не вийшло, допоможіть йому. У дитини є здібності , але у нього ще дуже мало опита.Часто батьки однією фразою «недотепа» відбивають у дитини інтерес до заняття. Робити це категорично не можна, так як це може стати причиною розвитку дитячих комплексів. І те, що у дитини не вийшло цього разу, він не стане повторювати, боячись вашого несхвалення.