Як обставити кімнату підлітка.

Дитяча кімната, яка б вона не була яскрава, зручна, з турботою продумана батьками, залишається в дитинстві. Шпалери з зайчиками і літачками змінюються хаотичними геометричними фігурами або крутими автомобілями. Ваше чадо підростає, стає тінейджером, і на першому плані у нього вже функціональність і стиль кімнати. Як же обставити кімнату підлітка, щоб він міг відчути свій куточок в квартирі?
Інструкція
1
Для початку потрібно дізнатися думку вашої дитини, якою він бачить свою кімнату . Потурати всім примхам не варто, а от взяти щось ділове на замітку буде корисно, хоча б тому, що сучасні тінейджери знають толк в модних речах.
2
Отже, планування кімнати потрібно почати з визначення зон: спальне місце, навчальна зона, сховище для одягу, зона, де дитина буде проводити вільний час один або з друзями.
3
Далі обговоріть зі своїм чадом питання заповнення кожної зони.
4
Зона №1 (спальне місце) .В залежності від розмірів кімнати, ви можете вибрати ліжко, крісло-ліжко або диван. Диван займає менше місця, а це буде дуже зручно, якщо ваша дитина часто запрошує друзів або займається спортом.
5
Зона №2 (навчальна) .Просто письмовий стіл сучасний підліток навряд чи оцінить, адже більшу роль у навчання зараз грає комп'ютер, який потребує спеціального столі, обладнаному поличками для книг, підручників, зошитів і дисків, а також шафками для канцелярського приладдя. І, нарешті, на столі має бути багато місця. Дитина не повинна тулитися, підшукуючи містечко, де б накреслити графік або написати твір. Тим більше ви купуєте стіл не на рік, а як мінімум до кінця школи.Так що подбайте і про зручному кріслі, щоб підліток зміг самостійно регулювати висоту сіденія.І ще: правильно вибирайте освітлення, лампа не повинна бути дуже яскрава, але, в той Водночас, не повинна псувати очі.
6
Зона №3 (сховище для одягу) .В кімнаті вашої дитини обов'язково повинен бути хороший багатофункціональний шафа з безліччю поличок, ящиків і вішалок. Не думайте, якщо у вас росте хлопець, то йому не потрібно багато місця під одяг. Ще як потрібно. Навіть не самий вимогливий молода людина має в своєму гардеробі кілька футболок, светрів, брюк, джинсів, курток та іншої одягу, не рахуючи взуття, роликів, ковзанів, а може, і скейта. Загалом, не думайте звільнитися всього декількома шафками, якщо, звичайно, не хочете кожен раз прибирати розкидану одежду.А якщо у вас зростає модниця, то на додаток до шафи знадобиться ще й комод або тумбочка для косметики.
7
Зона №4.Все частіше можна побачити на вулицях, загуляла допізна молодь. Компанія для підлітка дуже важлива і, погодьтеся, дуже непогано, якщо ви будете знати друзів вашої дитини. При плануванні кімнати приділіть особливу увагу зоні вільного часу. Добре, якщо там будуть знаходитися журнальний столик, де можна пограти і випити чаю, і м'які крісла-мішки для особливої зручності гостей. Які посиденьки без музики! Щоб не було приводу для конфліктних ситуацій з домочадцями чи сусідами, продумайте шумоізоляцію помещенія.Так же в цій зоні відмінно буде розмістити бігову доріжку, велотренажер або турнік, щоб ваша дитина регулярно звертався до спорту.
Зверніть увагу
Запам'ятайте, підлітковий вік найскладніший. Поважаючи свою дитину і його інтереси, ви, в першу чергу, дбаєте про сімейне благополуччя.
Вартість кімнати залежить від багатьох параметрів, але в першу чергу визначається виходячи з ціни всієї квартири. При продажу, інших юридичних угодах можна використовувати ринкову вартість. Офіційні структури, банки, податкова інспекція, нотаріус враховують тільки кадастрову вартість, довідку про яку можна отримати, звернувшись в бюро технічної інвентаризації (наказ Мінекономрозвитку РФ №113).
Вам знадобиться
  • - заява в БТІ;
  • - правовстановлюючі документи;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Якщо квартира розділена на окремі кімнати в натурі або розділ відбувався в процентному співвідношенні, для отримання кадастрової вартості своєї частки зверніться в бюро технічної інвентаризації. Пред'явіть паспорт, правовстановлюючі документи, заповніть заяву. При наявності свіжих кадастрових відомостей, термін придатності у яких 5 років, ви отримаєте довідку про оціночну вартість протягом 10 календарних днів. Якщо ж з моменту останнього огляду квартири пройшло більше 5 років, вам доведеться повторно викликати техніка, щоб кадастрові документи оновили на підставі огляду. Тільки після цього вам видадуть довідку. Це може зайняти досить багато часу, тому для швидкого оформлення усіх документів оплачуйте терміновий тариф.
2
Для визначення ринкової вартості кімнати, яка вимагається для укладення будь-яких юридично значущих угод, зверніться до фахівців агентства нерухомості або в регіональне бюро незалежного оціночного агентства, що має державну ліцензію на проведення оціночної діяльності на території РФ.
3
Фахівці агентства нерухомості або незалежного оціночного бюро виїдуть на місце для огляду квартири. Ціна кімнати визначається в процентному співвідношенні від вартості всієї квартири. В свою чергу ціна на квартиру залежить від багатьох параметрів. Враховується загальна кубатура, місце розташування, рік побудови будинку, технічний стан і т.д.
4
Ви можете самостійно визначити ринкову вартість кімнати, проаналізувавши ціни на ринку нерухомості. Наприклад, при продажу оцінка ринкової вартості потрібна особисто вам, щоб не продешевити. Продавати ж кімнату ви маєте право за ту суму, яку назвете самостійно.
5
Скористайтеся калькулятором онлайн, якщо ви проживаєте в Москві або області. Дізнавшись вартість всієї квартири, ви без особливих зусиль визначите ціну кімнати.