Як відключити інтернет на айфоне. Як в айфоне відключити інтернет.

Таке високотехнологічний пристрій як iPhone важко собі уявити без інтернету. Проте багато користувачів в цілях економії трафіку воліють відключити можливість виходу телефону в інтернет. Існує кілька варіантів відключення інтернету на цей гаджет.
Інструкція
1
Зазвичай бажання відключити інтернет виникає після виявлення періодичного звернення різних додатків до мережі за допомогою Push-повідомлень. Ви навмисно не користуєтеся інтернетом, а iPhone самостійно витрачає ваш трафік. Якщо проблема в цьому, можна просто вимкнути Push-повідомлення, заборонивши тим самим встановленим додаткам виходити в інтернет без вашого відома.
2
Для цього відкрийте «Налаштування», перейдіть в розділ «Повідомлення» і переведіть перемикач в положення «0». Таким чином ви виключіть будь-які звернення додатків до інтернету без вашої участі.
3
Якщо відключення Push-повідомлень недостатньо, ви можете повністю обмежити можливість виходу телефону в інтернет. Відкрийте «Налаштування», перейдіть спочатку в розділ «Основні», потім «Мережа» і переведіть в положення «0» перемикачі для пунктів «Включити 3G» і «Стільникові дані». Після цього iPhone не зможе виходити в інтернет по каналах GPRS і 3G.
4
Якщо ж вам потрібно обмежити можливість підключення iPhone до інтернету по бездротової мережі, відкрийте «Налаштування», перейдіть в розділ Wi-Fi і переведіть в положення «0» перемикач для пункту Wi-Fi. Після цього вихід в інтернет через iPhone буде повністю заблокований.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZKvnf5WRw08
Зверніть увагу
Найрадикальнішим способом відключення інтернету в iPhone буде відключення модуля Wi-Fi разом з відмовою від усіх послуг на основі GPRS у мобільного оператора. Для цього зверніться в абонентську службу свого оператора з проханням відключити пакет послуг на основі GPRS.
Корисна порада
У разі необхідності ви завжди можете включити Wi-Fi, але відключити GPRS, 3G або Push-повідомлення. Все залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Приміром, якщо вдома і на роботі ви використовуєте безкоштовний інтернет по каналу Wi-Fi, включите Wi-Fi модуль в iPhone, при цьому виключивши GPRS і 3G. Також ви можете дозволити і відправку додатками Push-повідомлень, оскільки в цьому випадку, інтернет-трафік вашого мобільного рахунку витрачатися не буде.
В даний час ми вже не уявляємо собі життя без інтернету . Але що робити, якщо терміново необхідно знайти інформацію в мережі, а ви до сих пір до неї не підключилися? В даному випадку на допомогу прийде мобільний телефон. Для того, щоб відвідати Всесвітню павутину за допомогою мобільного телефону, виконайте наступні кроки.
Інструкція
1
Встановіть модем на телефоні, для цього підключіть телефон до комп'ютера за допомогою кабелю USB.Дождітесь того, щоб комп'ютер упізнав стільниковий телефон. Якщо ж виникли проблеми - спробуйте за допомогою диска, який додається до телефону, перевстановити модем.
2
Відкрийте на комп'ютері "Пуск", потім "Налаштування", далі "Панель управління", потім "Телефон і модем". У вікні «Модеми» натисніть кнопку «Додати» і виберіть зі списку необхідний модем (модель вашого телефону), для продовження натисніть «Далі» .Укажіте, на який порт повинен бути встановлений модем і дочекайтеся його успішної установки .Настройте модем, при цьому не забувайте, що телефон повинен бути підключений до нього.
3
Заповніть в поле «Додаткові команди ініціалізації», в якому в обов'язковому порядку пропишіть рядок ініціалізації модему із зазначенням оператора стільникового связі.Настройте з'єднання, для цього знову увійдіть в "Пуск", виберіть "Мережеві підключення" і в віконці, що з'явилося натисніть «Створення нового підключення» .Отметьте «Підключитися до Інтернету» і «Далі».
4
Із запропонованого списку виберете свій встановлений модем, у вікні, напишіть оператора вашої мобільного зв'язку, наприклад, так (MTS GPRS) .Натисніть кнопку «Властивості» у вікні «Підключення до MTS GPRS» .Проверьте, щоб в рядку « компонентів, використовуваних цим підключенням »був вибраний тільки:« Протокол Інтернету (ТСР/IP) », інші відключіть.
5
Виберіть «Протокол Інтернету (ТСР/IP)» і відзначте в вікні «Отримати IP-адресу автоматично» (Для MTS, відзначте «Отримати адресу DNS-сервера автоматично»). Спробуйте тепер увійти в мережу шляхом натискання на робочому столі значка MTS GPRS, якщо ж він не встановився на робочому столі, то вийміть його з папки «Мережеві підключення». У вікні «Підключення до MTS GPRS» натисніть кнопку «Виклик» .Якщо ви точно слідували даної інструкції, з'єднання з інтернетом за допомогою мобільного телефону має пройти вдало. Тепер ви можете в будь-який час отримати необхідну інформацію з інтернету .