Як прикрасити дачу квітами. Прикраса дачі квітами.

Дачна ділянка - це не просто город, на який ви приходите працювати. В першу чергу дача - це місце, де можна відпочити душею. А щоб відпочинок був приємніше, необхідно створити атмосферу затишку і свята одночасно. Краща прикраса саду - безумовно квіти. Саме вони радують око і є красивим обрамленням будь дачі. Але не всі знають, як просто, але в той же час ефектно прикрасити дачу квітами. Є кілька ідей, які не залишать вас байдужими.
Інструкція
1
Вертикальна клумба.Все досить просто. Потрібна вертикальна опора, наприклад, альтанка або трельяж (решітка з дерев'яних досочек), хоча і будь стовп на ділянці може підійти. Для вертикальної клумби підійдуть будь в'юнкі рослини, наприклад, дикий виноград, троянда плетистая, жимолость. Досить висадити їх в грунт, а далі справа часу.
2
Бордюр.Нізкорослие квіти, висаджені вузькою смужкою, і носять назву "бордюр". Їм можна обрамити садові доріжки, газони і для контрасту навіть клумби. Краще буде, якщо ви зробите бордюр з не надто помітних рослин, щоб він не відволікав на себе увагу, наприклад, вдало виглядатимуть компактні рослини, такі, як петунії, бегонії.
3
Змішаний бордюр.Такой бордюр служить вже не обрамленням, а самостійною прикрасою обширного, витягнутого ділянки. Вигідніше виглядатимуть квіти, здатні зберігати колір з весни і до середини осені. Змішаний бордюр краще організувати, принаймні, з тридцяти багаторічних рослин, щоб щорічно не доводилося пересаджувати квітник, а тільки досаджувати одиниці рослин по необхідності.
4
Вазочка.На тих майданчиках, де немає можливості розбити красиву клумбу, можна поставити так звані вазочки - контейнери, бочки, різні ємності з посадженими квітами. Квіти для таких ваз краще підійдуть підросли, особливо яскравих відтінків, щоб вони могли прикрашати вхід в будинок або на ділянку.
5
Також є кілька легких способів декорування дачі квітами .Обшарпанную стіну садового будиночка, сараю, лазні або паркан можна прикрасити підвісним кашпо. Купувати краще кашпо з автоматичним поливом. Якщо хочете заощадити, можна зробити кашпо самим, використовуючи пластикові контейнери або ящики для квітів, призначені для балкона.
6
Контейнери з квітами можна прикріпити до стіни будинку за допомогою саморізів. Особливо це буде легко, якщо стіна дерев'яна. Особливо вигідно в таких кашпо виглядають ампельні квіти, такі як калібрахоа, фортуна і сурфінія.
7
Напевно у вас є старі чайники або каструлі. Так ось, будь-які квітучі рослини прикрасять ваш сад навіть у цих, здавалося б, безнадійних речах. Також підійдуть діряві бочки; саджайте в них квіти, а саму бочку розмалюйте (наприклад, намалюйте личко). Виходять кумедні садові жителі.
8
Якщо ваші дітки виросли, але залишилися іграшки, можна задіяти їх в декоруванні дачі. Наприклад, в кузов старого авто посадити трохи газонної трави або фіалки; можна взяти гумового гномика, підрізати верхню частину, посадивши в нього декоративний лук, ось і вийшов Чиполліно.
9
Навіть старі стільці можуть вигідно підкреслити красу вашої ділянки, роблячи дачу неповторною. Виконайте в сидінні дірку, вставте в неї каструлю з квітами, і розставте стільці по периметру ділянки.