Як відкрити бізнес-послуги.

Свій бізнес - це завжди цікаво і набагато відповідальніше, ніж наймана праця. Відкриваючи свою власну справу, будь бізнес мен страшиться того, що у нього не вийде так, як він би хотів; що підприємство не буде приносити прибуток; що йому доведеться повернутися знову до найманої праці. Проте всього цього не трапитися, якщо грамотно починати створення підприємства.
Інструкція
1
Перш за все у вас має бути ідея. Якщо у вас в голові немає думок з приводу того, яким повинен бути ваш бізнес і як саме ви будете його розвивати, значить ви не зможете його побудувати і в реальності. Ідея свого підприємства і бажання її здійснити - ось перший крок на шляху до створення бізнес а. Причому це не обов'язково повинна бути ваша особиста, ексклюзивна ідея, зараз взагалі складно придумати щось по-справжньому оригінальне. Ви цілком можете взяти на озброєння вже готову бізнес -ідею. І це навіть буде правильніше, бо на розробку оригінальної ідеї ви витратите роки роботи і безліч грошей, а цього, як правило, у підприємця-ні.
2
Отже, ви взяли готову бізнес -ідею або навіть купили вже створений бізнес (наприклад, за системою франшизи). Тим самим ви мінімізували ризики, пов'язані з впровадженням у виробництво чогось нового, а в подальшому зможете вчитися не на своїх помилках, а на чужих, аналізуючи схожі з вашим підприємства. Добре буде, якщо напрям вашої діяльності ви виберете виходячи з того, ким ви пропрацювали все минуле життя. Так у вас вже будуть знання і досвід в області вашого бізнес а.
3
Складіть бізнес -план. Бізнес-план має досить складну структуру і його не так просто написати, як це здається спочатку. Ретельно продумайте структуру майбутнього підприємства і конкретні піднапрями його діяльності. Розпишіть можливі ризики, що можуть очікувати вас в майбутньому. Навіть якщо ризик здається зовсім вже нереальним - все одно врахуйте його і запишіть ймовірні способи його мінімізації. Розпишіть сильні і слабкі сторони вашого підприємства і продумайте, як ви можете використовувати сильні і як - усунути слабкі сторони.
4
Зареєструйте підприємство, зібравши всі необхідні документи. Різні форми реєстрації мають свої плюси і мінуси, що вибрати - повинні вирішувати тільки ви самі, виходячи з того, як саме мають намір ви розвивати свій бізнес . Підприємство зареєстровано і залишилося тільки знайти приміщення під офіс або виробництво і найняти грамотних і відповідальних співробітників.