Як збільшити час роботи ноутбука.

Багато людей знайоме з почуттям тривоги, викликаним тим, що акумулятор ноутбука майже повністю розрядився, а робота за ним ще не закінчена. Тому практично кожен користувач замислювався про те, як збільшити час автономної роботи свого ноутбука . Існує досить багато способів зробити це. Оптимізація ноутбука здійснюється самостійно користувачем, залежно від його потреб. Використовуючи наступні поради, ви зможете збільшити час роботи ноутбука приблизно на 50%.
Інструкція
1
Якщо у вас немає можливості купити додатковий акумулятор, то ви можете самостійно збільшити ємність батареї (цей метод підходить лише для застарілих нікель-металгідридних акумуляторів). Ємність батареї може зрости на 15-20%, якщо ви кілька разів підряд розрядите ноутбук (до його відключення), а потім повністю зарядіть його. Виконуючи дану процедуру як мінімум один раз в місяць, ви не тільки збільшите ємність батареї, але й істотно продовжите її термін служби.
2
Дисплей - це найголовніший споживач енергії в ноутбуці. При зниженні його яскравості ви зможете збільшити час роботи на 25-40%, відносно максимальної яскравості. Наприклад, перегляд кіно з мінімальною яскравістю, але при включеному світлі, дозволить вам працювати за ноутбуком на 1:00 більше.
3
Для економії заряду найкраще замість звичайної заставки встановити режим відключення дисплея при тривалій відсутності активності користувача за комп'ютером. Повне відключення екрану знижує витрати енергії ще на 30%. На деяких моделях ноутбуків можна встановити функцію виключення екрану при закритті кришки. Це також суттєво заощадить заряд батареї.
4
Якщо ви збираєтеся дивитися фільм, використовуючи CD/DVD-ROM, то спершу скачайте вміст диска на комп'ютер, так як привід оптичних носіїв споживає багато енергії. Копіювання зазвичай проходить на великій швидкості, тому замість декількох годин роботи CD/DVD-приводу, він працюватиме лише кілька хвилин. Це дозволить заощадити 15% енергії. Після закінчення копіювання не забудьте вийняти диск з приводу, інакше ноутбук буде його використовувати.
5
Використання Wi-Fi адаптера скорочує час роботи ноутбука ще на 10-20%. Тому якщо ви в даний момент не користуєтеся інтернетом, то краще його відключати.
6
Інші пристрої теж використовують енергію. Відключення непотрібного принтера, флеш-накопичувача, веб-камери, миші, додасть ще кілька хвилин роботи ноутбука .
7
Кількість енергії, споживаної процесором, залежить від його завантаження. Деякі програми завантажують процесор навіть при фонової роботі ноутбука . Наприклад, відключення відображення флеш-банерів на сайтах знизить завантаження процесора на 45%. Виявити програми, що споживають найбільшу частину ресурсів комп'ютера, можна за допомогою «Диспетчера завдань», відкриття якого відбувається при натисканні Ctrl-Alt-Delete.
8
Включення режиму очікування повністю відключає всі підсистеми ноутбука . Включеними залишаються лише оперативна пам'ять, процесор в економному режимі, клавіатура і тачпад. Тому при невеликих перервах в роботі краще всього використовувати режим очікування.
9
Сплячий режим - це повне відключення комп'ютера із збереженням усіх даних. Сплячий режим рекомендується використовувати при перервах, перевищують 20 хвилин. Щоразу, коли ви замість перезавантаження будете використовувати сплячий режим, ви заощаджуєте приблизно 10 хвилин роботи ноутбука .