Як підключити виділений інтернет.

Інтернет став дуже популярним засобом зв'язку здавалося б зовсім недавно, але вже зараз є практично в кожному будинку. У багатоквартирних будинках і офісах вже кілька років активно використовується така технологія підключення мережі інтернет, як виділена лінія, кардинально відрізняється від підключення за допомогою модему.
Інструкція
1
Для того щоб підключитися до інтернету по виділеній лінії, з'ясуйте, які компанії надають цю послугу у вашому районі. Залежно від місця вашого проживання (або роботи), їх може бути мало чи багато. Це може бути провайдер, який працює на все місто (наприклад, Корбина Телеком, Ер-Телеком, Интерсвязь та інші) або провайдер місцевий, що надає послуги інтернету виключно у вашому районі. Причому останній зовсім необов'язково буде гірше за якістю, ніж великий оператор.
2
Зайдіть на сайт компанії-провайдера, зателефонуйте їм або підійдіть до них в офіс і з'ясуйте, які тарифні плани надає компанія, яка їх вартість. Порівнюючи різні тарифні плани різних компаній, виберіть для себе оптимальний. При виборі компанії-0провайдера обов'язково переконайтеся, що будинок, в якому ви проживаєте або працюєте, обслуговується даною компанією. Залиште заявку на підключення і чекайте фахівців, які виконають всі необхідні монтажні роботи по підведенню інтернету безпосередньо в вашу квартиру.
3
Далі переконаєтеся, що на вашому комп'ютері стоїть спеціальна мережева карта, що дозволяє підключення мереж Ethernet - тобто виділених мереж через кабель кручена пари. У всіх сучасних комп'ютерах і ноутбуках ця карта входить в комплект поставки. Підключіть комп'ютер до інтернету безпосередньо через мережевий кабель. Якщо ви хочете підключити відразу два або більше комп'ютерів, купіть роутер (маршрутизатор) - пристрій, який буде приймати сигнал, а потім відсилати його на всі пристрої, які знаходяться в зоні дії роутера.
4
Налаштуйте з'єднання на вашому комп'ютері. Якщо ви не можете зробити це самостійно, фахівець компанії-провайдера обов'язково допоможе вам створити основні установки. При першому виході в інтернет система попросить вас ввести логін і пароль, які видав вам провайдер при укладенні договору. Ви можете запам'ятати їх на своєму комп'ютері і встановити галочку, щоб з'єднання встановлювалося автоматично при кожному включенні комп'ютера. Так вам не доведеться щоразу вводити логін і пароль заново.