Як створити компакт диск.

Багато хто вважає, що для того, щоб самостійно створити Audio CD, тобто диск з музичними файлами, записаними саме в аудіо-форматі, а не у форматі .mp3 або ще якому-небудь чисто комп'ютерному, потрібно качати складні програми, потім довго їх налаштовувати і обробляти самі музичні файли. Насправді, Audio CD легко можна створити за допомогою такої звичайної програми, як Nero Burning ROM. Програма має простий і наочний інтерфейс і дозволяє швидко записати аудіо-альбом.
Інструкція
1
Відкрийте програму, два рази клікнувши по файлу .exe, тобто запускаючій файлу. Програма автоматично відкриє віконце головного меню, в якому ви можете вибрати той формат запису, який вам потрібен. Якщо цього не сталося, натисніть на кнопку «Новий» у верхньому ряду кнопок або виберете «Створити ...» в головному меню програми. З'явиться діалогове віконце з вибором варіантів запису.
2
Зліва вгорі в маленькому віконці поставте параметр «CD» (або переконайтеся, що виставлений саме він), в меню зліва з'явиться вибір варіантів записи на CD- диск . Шукайте іконку Audio CD і клікайте на неї. Далі виставляйте настройки запису. У діалоговому вікні можна вибрати швидкість запису диск а, задати наступну перевірку, виставити метод запису і число копій, а також внести інформацію про альбом. Натисніть ще раз кнопку «Новий» в нижньому ряду кнопок віконця і у вікні провідника виберіть ті файли, які хочете записати. Слідкуйте за лінійкою, розташованої в низу вікна - на ній буде показуватися загальний час записуваних аудіо-файлів у міру того, як ви будете додавати їх. Ближче до правого краю маються два кордони - вертикальна жовта і вертикальна червона лінії. Ні в якому разі не дозволяйте часу записи перейти за червону лінію - програма не дозволить зробити запис. Намагайтеся також не заходить за жовту лінію - в цьому випадку файли можуть записатися з помилкою.
3
Після додавання файлів в ваш проект натисніть кнопку «Запис» (або «Burn» - прожиг), що знаходиться в верхньому ряду кнопок програми. З'явиться чергове діалогове вікно, де ви зможете або поміняти, або підтвердити виставлені раніше настройки, натиснувши кнопку «Прожиг». Все, запис диск а пішла. Якщо в налаштуваннях ви поставили галочку напроти пункту «Перевірити записані дані», після запису програма прожене весь диск на наявність помилок, тобто виконає перевірку коректності запису.