Як зняти запалення зуба.

Інфекція може вражати ясна, внутрішню частину зуба або прикореневу систему, в деяких випадках утворюються кісти. При попаданні інфекції в канал зуба також можуть спостерігатися больові відчуття і запальний процес ясен. Щоб зняти набряк і біль, який утворився в результаті ураження бактеріями, можна робити нижчеперелічені процедури. Але обов'язково потрібно сходити до стоматолога.
Інструкція
1
Антибіотики проникають не тільки в м'які тканини, але і в кісткову систему. Щоб зняти запалення нерва або ясен, необхідно пройти курс антибактеріальної терапії. Але купити антибіотики без рецепта зараз неможливо, тому необхідно відвідати стоматологічну клініку. Якщо не зняти запалення, можуть виникнути серйозні ускладнення, які нерідко призводять до необхідності видалення зуба.
2
Полоскання міцним розчином солі, соди та йоду добре допомагає усунути інфекційні або запальні процеси в порожнині рота. Розведіть у склянці води 1-2 чайних ложки солі, 1 чайну ложку соди і додайте трохи йоду. Отриманим розчином полощіть рот 3-4 рази на день. Звичайно, на смак він неприємний, але допомагає дуже швидко.
3
Можете використовувати і настоянку календули. Розведіть 1 ст. ложку настоянки в склянці теплої води. Ретельно перемішайте, і можете використовувати в якості розчину для полоскання. Процедуру проводите 2-5 разів на день залежно від ступеня запалення.
4
Якщо у вас є поразка карієсом зуба і вже утворилося дупло, то використовуйте зубні краплі. Робіть невелику кульку з вати, просочуйте його краплями і кладіть в отвір. Міняйте ватку кожні 15-30 хвилин, у міру слабшання болю можете збільшити інтервал між процедурами.
5
Можете використовувати і будь-які розчини для лікування стоматиту або гінгівіту. Частіше вони складаються з лікарських трав і різних допоміжних засобів. Вони не тільки знімають запальний процес, але і володіють загоює. Але якщо біль викликаний запаленням нерва або кореневої системи, то це вже не допоможе. Розчини для полоскання: Мараславін, Малавит, Мірамістин, Тантум-Верде та інші.
6
Обов'язково відвідайте стоматолога, навіть якщо біль пройшов, а набряк спав. Якщо у вас кіста зуба, то це затишшя ненадовго. В деяких випадках, лікування зуба може врятувати від видалення.
Зверніть увагу
Запалення ясен - процес чреватий серйозними ускладненнями, тому не варто залишати його без уваги. Куріння, незбалансоване харчування і неправильний догляд за ротовою порожниною - все це фактори, що провокують розвиток запальних процесів. Багато фахівців рекомендую лікувати ясна за допомогою антибіотиків.
Корисна порада
При більш яскраво виражених формах захворювання антибіотики при гінгівіті застосовуються всередину. Кратність місцевого застосування антибіотиків при гінгівіті залежить від частоти прийому їжі, так як зовнішнє застосування виключає можливість передозування. Усі лікувальні процедури повинні бути спрямовані на ліквідацію вогнища запалення, а також зміцнення імунітету.