Як варити розсипчастий рис. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Рис - чудовий гарнір для багатьох люд, особливо хороший він з куркою або рибою. Але, якщо в каші його не страшно і переварити, то для гарніру хотілося б, щоб він був смачним і розсипчастим. Є кілька способів, яким чином домогтися того, щоб проварені зернятка не злипалися, один з них - з Японії, адже японці - відомі поціновувачі рису і здатні є його по три рази на день. Для того щоб зварити розсипчастий рис по-японськи, крім води і рису нам буде потрібно таймер або годинник з секундною стрілкою.
Вам знадобиться
    • Рис - 2 склянки,
    • Вода
    • відстояна або з пляшки - 3 склянки.
    • Масло рослинне 30-40 г,
    • Соль.
Інструкція
1
Візьміть каструлю з товстими стінками і щільно закривається кришкою, налийте воду і поставте її на вогонь.
2
Коли вода закипить, висипте в неї рис, злегка розрівняйте його і закрийте кришкою.
3
Після того, як рис закипів, а ви почуєте це по характерному шуму, засічіть час. На сильному вогні він повинен варитися 4 хвилини, якщо з'явиться піна, то можна трохи зрушити кришку. Через цей час перемкніть вогонь на середній, а через п'ять - на повільний. На повільному вогні рис повинен варитися тири хвилини. Загальний час варіння рису повинно скласти 12 хвилин.
4
Зніміть каструлю з вогню, не в якому разі не піднімайте кришку! Нехай рис під кришкою коштує ще 12 хвилин. Після цього відкрийте кришку, покладіть вершкове масло, посоліть і розмішайте рис. Закрийте кришкою і дайте постояти ще хвилинки три. А тепер - їжте на здоров'я!
Зверніть увагу
Промивати і замочувати рис не треба, його промивають на фабриках, тому ні до чого вимивати з нього залишилися корисні речовини.
Корисна порада
Для гарнірів дуже гарні такі сорти як «басматі» і «жасмин», але підійде практично будь довгозерний ріс.Еслі ви плануєте подати рис до риби або м'яса, то можна зварити його на рибному або м'ясному несоленом бульйоні, відповідно. Замість вершкового масла можна додати оливкову олію першого холодного віджиму і пару столових ложок соєвого соусу.