Як мити фрукти.

Фрукти в період транспортування піддаються різних забруднень, також деякі види продукту піддають обробці воском або іншими речовинами, які сприяють довгої схоронності плода. Перед вживанням в їжу фрукти обов'язково потрібно мити. Якщо цього не зробити, то великий шанс захворіти на кишкову інфекцію або отримати важке отруєння.
Вам знадобиться
  • губка для миття посуду:
  • миючий засіб;
  • тазик
Інструкція
1
Фрукти з товстою шкіркою промивайте під проточною водою за допомогою губки. Також можете використовувати і засіб для миття посуду. Воно не містить шкідливих для організму речовин, тому не переживайте, що на плодах залишиться миючий засіб. Звичайно, це не говорить про те, що фрукти можна намалювати і не змивати, після такого виду обробки обов'язково обполіскуйте плоди під великою кількістю проточної води.
2
Якщо ви миєте невелику кількість фруктів, то можете обшпарити їх окропом. Але це можна робити лише з тими плодами, які необхідно перед вживанням в їжу очищати. А яблука, банани, дині, груші та інші плоди з м'якою шкіркою таким способом можна зіпсувати. Обшпарювати можна: мандарини, апельсини, ананаси, кокоси, кавуни і т.д.
3
Ягоди слід промивати особливо ретельно. Мийте їх в тазику з теплою водою. Якщо на них багато пилу, то попередньо занурте їх в воду і почекайте 30 хвилин, після чого промийте під струменем води. Використовувати миючі засоби небажано, оскільки ягоди дуже м'які і всередину може потрапити засіб в результаті деформації шкірки.
4
Обов'язково мийте навіть ті фрукти, які ви збираєтеся чистити. В процесі очистки мікроби можуть потрапити на м'якоть, а відповідно і ризик отруїтися зростає. Деякі люди не миють банани і цитрусові, але це марно, адже вони також можуть бути оброблені хімічними речовини, які застосовуються для збільшення термінів зберігання.
5
Якщо ви набуваєте не сезонні фрукти, то після миття зніміть з них тонкий шар шкірки, це не відноситься до плодів, які необхідно чистити від шкірки. Саме в верхньому шарі овочів і фруктів міститься максимальна кількість пестицидів, якими можна отруїтися.