Як вилікувати голосові зв'язки. персикове масло для голосових зв'язок.

Голос має величезне значення в нашому житті. За допомогою нього ми спілкуємося, висловлюємо свої емоції, співаємо пісеньку малюкові на ніч, кричимо, коли ми чимось незадоволені. Голос впливає на здоров'я всього організму, тому дуже важливо берегти голосові зв'язки , і якщо голос став пропадати, правильно лікувати їх.
Вам знадобиться
  • - грудний збір
  • - урологічний збір
  • - активоване вугілля
  • - ароматичне масло (лавандова, евкаліптова)
  • - очищене бавовняне, персикове або абрикосове масло
  • - хрін
  • - мед
Інструкція
1
При перших ознаках втрати голосу дуже важливо не напружувати голосові зв'язки , розмовляти тихим рівним голосом, ні в якому разі не співати і не кричати.
2
Щоб вилікувати голосові зв'язки , бажано зайнятися очищенням всього організму, тому що нерідко втрата голосу відбувається через простудних захворювань. Чергування грудного і урологічного збору та 2-х таблеток активованого вугілля щодня допоможуть вам у цьому.
3
Щоб зміцнити голосові зв'язки , корисно робити інгаляції, додаючи кілька крапель ароматичного масла - лавандового, евкаліптової, чайного дерева.
4
У приміщенні, де ви знаходитесь, повітря не повинен бути сухим, тому важливо підтримувати норму вологості, поставивши кілька ємностей з водою по всій кімнаті.
5
Про шкідливі звички треба забути, алкоголь і куріння згубно впливають на голосові зв'язки .
6
Дуже важливо змащувати голосові зв'язки : в положенні сидячи, закапувати в ніс кілька крапель очищеного бавовняного, персикового або абрикосового масла протягом тижня 2 рази на день.
7
Під час лікування голосових зв'язок потрібно приймати вітамінні комплекси, для якнайшвидшого відновлення всього організму.
8
Якщо голос пропав, а вам потрібно виступати на якомусь заході, допоможе рецепт для швидкого відновлення голосу: в 1/3 склянки окропу помістити маленький шматочок хрону і настояти 20 хвилин, пити щогодини з додаванням меду по 1 чайній ложці. Голос відновлюється за 24 години.
9
Голосові зв'язки люблять тепло, тому полуспиртовой компрес на область шиї на ніч позитивно позначиться на їхньому стані.
10
Вилікувати голосові зв'язки допоможуть щоденні дихальні вправи по Стрельникової А.Н. Різке, гучне шмигання носом дає приголомшливий ефект.
11
Щоб ваш голос доставляв вам і оточуючим приємне спілкування - співайте, зміцнюйте свої голосові зв'язки .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Li1YhFtX-DM