Як пофарбувати штучне волосся. чи можна фарбувати шиньйон.

Сучасні шиньйони, перуки та інші накладне волосся робляться з штучних і натуральних волосся. Натуральне волосся, безумовно, коштують дорожче. Однак штучні накладки і шиньйони цілком можуть бути дуже природними на вид і досить високої якості. Недолік штучного волосся в тому, що їх не рекомендується піддавати хімічній і температурній обробці, тобто фарбувати, прати, завивати.
Інструкція
1
Штучні волосся за структурою колосально відрізняються від натурального волосся, тому від звичайної фарби для волосся вони можуть сильно зіпсуватися. Те ж саме можна сказати про відтінкових тоніках, шампуні, бальзами і так далі. Якщо ви, приміром, виперете або пофарбуєте волосінь, вона переплутається, стане ламкою і просто перетворитися на мочалку. Та ж доля чекає і штучне волосся.
2
Спробуйте перефарбувати штучне волосся за допомогою звичайного фломастера або маркера. Після фарбування він не буде сходити і не зіпсує структуру волосся. Підберіть відповідного кольору і прокрасьте пасмо за пасмом. На це потрібно багато часу, тому такий спосіб підійде для декількох пасм або невеликого шиньйону світлого кольору.
3
Для отримання глибокого темного або чорного кольору можна скористатися чорнилом. Ідеально для штучного волосся підійде батик - фарба для малювання по тканині. Досить замочити перуку або шиньйон в суміші батика з водою (3 л води і 3 баночки батика) і залишити в суміші на 2-3 дні. Однак бували випадки, що після такого фарбування волосся швидко вилазять і заплутуються. Дайте перуку просохнути не менше 24 годин. Розчісуйте волосся дуже акуратно, оскільки вони стають досить жорсткими.
4
Майте на увазі: виробники не рекомендують фарбувати штучне волосся в домашніх умовах. Можна звернутися в перукарню, а ще краще підбирати пасма, шиньйони та накладки, абсолютно збігаються з тоном вашого волосся. При дбайливому догляді і мінімальному впливі штучне волосся прослужать довше і будуть виглядати природніше.
Зверніть увагу
Натуральним перуки не страшні ніякі впливу ззовні, тобто з ними можна проробляти те ж, що і зі своїм волоссям. Штучні ж волосся легко деформуються, втрачають еластичність і січеться. Вони виготовляються з синтетичних волокон (акрилу, поліаміду, вінілу) або з еластичних матових волокон, званих канекалон (в основі морські водорості).
Корисна порада
Щоб штучне волосся швидко не розтріпалося, навчитеся правильно за ними доглядати. Зберігайте перуку не в згорнутому вигляді, а на спеціальній підставці - це дозволить зберегти його магазинний вигляд, волокна не будуть розтягуватися, що полегшить розчісування; Мийте штучне волосся не частіше разу на місяць і ні в якому разі не в пральній машині. Мийте кожен локон дуже дбайливо зверху вниз, попередньо вспенів легким шампунем; Висушіть перуку за допомогою рушника, не вичавлювати його як ганчірку, надіньте на підставку і накрутіть на бігуді; Розчісуйте перуку дбайливо, не торкаючись його заснування.