Як варити сосиски в мікрохвильовці.

Сосиски вважаються готовим продуктом. Перед вживанням їх досить поварити в окропі кілька хвилин. Хоча деякі гурмани і цього не роблять, вживаючи сосиски в холодному вигляді. Не рекомендується їсти сосиски прямо з вітрини магазину, оскільки тільки в процесі варіння можна вбити бактерії і мікроорганізми, які можуть у них утворитися через неправильну транспортування, зберігання або порушеною цілісності упаковки.

Вам знадобиться

Скляна миска для мікрохвильової печі, Вода, Сосиски, Сіль, Перець, Лавровий лист

Інструкція
1

Налийте в скляну миску достатню кількість холодної води, щоб сосиски повністю занурилися в неї.

2

Очистіть сосиски від оболонки, якщо вона целофанова. Якщо оболонка натуральна, то варити і вживати продукт можна разом з нею.

3

Покладіть сосиски в воду. Посоліть, поперчіть і додайте лавровий лист для аромату.

4

Налаштуйте мікрохвильову піч в режим розігрівання. Якщо є така можливість, виберіть спеціальний режим варіння м'яса або макаронів.

5

Поставте ємність з сосисками в мікрохвильовку і включіть піч на 2-5 хвилин в залежності від обсягу води і кількості сосисок.

6

Злийте окріп , сосиски викладіть на тарілку.

Зверніть увагу

Деякі вважають, що в процесі нагрівання сосисок в целофановій оболонці можуть утворитися отруйні речовини і передаватися в продукт. Це непідтверджений міф, оскільки оболонка для сосисок робиться з 100% целюлози, яка, як відомо, зовсім не токсична. Але при варінні в мікрохвильовій печі оболонку проте необхідно зняти з сосисок, так як вона сильно нагрівається, стискається і після варіння погано видаляється.

Корисні поради

Простий рецепт страви з використанням сосисок.

Очистіть сосиски від целофановій оболонки. Кожну розріжте вздовж до середини, вкладіть в розріз довгий шматочок сиру і поставте в мікрохвильовку. На тарілочку з сосисками налийте трохи кип'яченої води для соковитості. Увімкніть мікрохвильову піч в розрахунку по 30 секунд кожну сосиску, але не більше ніж на 4 хвилини. Вкладіть гарячу сосиску з сиром в булочку - швидкий хот-дог готовий.

Не рекомендується в мікрохвильовій печі варити заморожені сосиски - є ймовірність, що вони можуть погано проваритися всередині. Такі сосиски найкраще відправити у каструльку з киплячою водою на плиті мінімум на 10 хвилин.