Як лікувати періодонтит.

Періодонтит - це запалення зв'язок, за допомогою яких зуб прикріплений до лунок щелепи. Вони дуже часто вражаються мікробами, тому періодонтит - поширене захворювання зубів, що доставляє людині чимало неприємних і хворобливих відчуттів.
Інструкція
1
Періодонтит може бути гострим і хронічним. Гострий періодонтит починається з ниючий біль в області зуба, при накушуванні на нього біль посилюється. Потім вона стає постійною, пульсуючою і рве, до зуба іноді навіть боляче доторкнутися мовою. Біль часто поширюється на всю щелепу і навіть всю половину особи. При цьому зуб може почати гойдатися. Десна навколо ураженого зуба болить і опухає. Через кілька днів на ній, а іноді навіть на шкірі обличчя з'являється ранка - свищ, з якого починає витікати гній. При цьому біль вщухає.
2
Хронічний періодонтит іноді взагалі ніяк себе не проявляє, а виявляють його випадково після рентгена. При цьому захворюванні лише іноді виникає слабка біль, відчуття важкості і розпирання, неприємні відчуття при кусании ураженим зубом. Все це носить періодичний характер і призводить до появи свища, який проходить сам по собі.
3
Лікувати періодонтит потрібно обов'язково, щоб захворювання не привело до серйозних осложненіям.Еслі захворювання хронічне, стоматолог обробляє канал хворого зуба, видаляючи уражені інфекцією тканини. Якщо зуб раніше пломбувати, то його розпломбують і дезінфікують.
4
У відкритий канал вводяться протимікробні і протизапальні препарати, після чого призначають фізпроцедури. Лікування хронічного періодонтиту проводиться тривалий час. Іноді, якщо повністю вилікувати зуб не вдається, або ж у випадку, якщо він знаходиться під коронкою, роблять невелику операцію, в ході якої через маленький надріз усувають вогнище запалення разом з частинкою кореня зуба. Якщо ж хвороба дуже запущена, доводиться навіть видаляти зуб.
5
При гострому періодонтиті стоматолог відкриває зуб, щоб дати вихід запальної рідини, і призначає прийом антибіотиків. Коли запалення проходить, проводиться лікування каналу ураженого зуба, як у випадку хронічного періодонтиту.
Зверніть увагу
Лікуємо періодонтит народними засобами. Періодонтит - хвороба зубів, яка проявляється в запаленні ясен в області коренів зубів. Найчастіше він виникає за зовсім банальних причин - неправильна постановка зубного імплантату, пошкодження ясен чи емалі, що не вилікуваний карієс, вживання занадто твердої їжі.
Корисна порада
Існує декілька способів лікування періодонтиту, в залежності від його тяжкості. Метою лікування періодонтиту є ретельна чистка зубодесневих кишень від бактерій та профілактика подальшого пошкодження. Лікування виконується пародонтологом, стоматологом або стоматологом-гігієністом. Лікування найбільш успішно, якщо ви щодня доглядаєте за порожниною рота.