Як витягнути іконку.

В переважній більшості додатків для операційної системи Windows графічні зображення, які використовуються в панелях інструментів і меню, зберігаються в секції ресурсів модуля в форматі іконок. Іконки Windows є наборами пар растрів зображення-маска, дозволяючи тим самим зберігати в одному файлі декілька піктограм різного дозволу з підтримкою прозорості. Сьогодні доступно безліч безкоштовних колекцій іконок. Але іноді для досліджень і експериментів потрібно витягнути іконку з існуючого модуля.
Вам знадобиться
  • Програма Resource Hacker.
Інструкція
1
Відкрийте PE-модуль в програмі Resource Hacker. В головному меню натисніть на пункт "File". Далі виберіть пункт "Open". Відобразитися діалог відкриття файлу. Перейдіть в ньому в директорію, де знаходиться файл, з якого необхідно витягти іконку . Виберіть файл у списку, що відображає вміст каталогу. Натисніть кнопку "Відкрити".
2
Проведіть пошук іконки, яку необхідно витягти. Після того, як PE-модуль буде завантажений, в лівій частині вікна програми відобразитися панель, що представляє собою елемент управління дерево. У ньому міститиметься інформація про всі ресурси модуля у вигляді ієрархічного представлення з угрупованням ресурсів за типами. Розгорніть розділ "Icon". Далі послідовно розвертайте підрозділи цього розділу. В них будуть відображені елементи, назви яких відповідатимуть числовим ідентифікаторам іконок. Послідовно виділяйте елементи. Дивіться зображення іконок в крайній правій панелі. Проробіть аналогічні дії з розділом "Icon Group".
3
Почніть збереження знайдених іконок. Виділіть необхідний ресурс. Клікніть по пункту меню "Action". В отобразившейся вкладеному меню виберіть пункт, відповідний операції збереження виділеної іконки. Назва пункту має вигляд: "Save [розділ: підрозділ: ідентифікатор]".
4
Збережіть іконку . У діалозі "Save resource to ..." вкажіть директорію, в яку буде збережений файл іконки, а також його ім'я. Натисніть кнопку "Зберегти".
5
Перегляньте збережену іконку . Використовуйте можливості програм перегляду зображень, провідника Windows, або можливості файлового менеджера. Переконайтеся, що витягнута іконка була коректно збережена.
Зверніть увагу
Витяг, модифікація і подальше поширення іконок, є об'єктами авторського права, може виявитися незаконним. Завжди знайомтеся з ліцензією на програмне забезпечення та використані в ньому графічні елементи.
Корисна порада
Використовуйте для перегляду і редагування витягнутих іконок спеціалізоване програмне забезпечення, таке як Icon PRO, Microangelo, aWicons PRo.
Зміна параметрів відображення іконок додатків в треї операційної системи Microsoft Windows являє собою одну з найбільш поширених операцій персоналізації, тобто приведення зовнішнього вигляду системи у відповідність зі смаками користувача.
Інструкція
1
Натисніть значок з зображенням стрілки для відображення іконок всіх запущених додатків або викличте контекстне меню елемента робочого столу «Панель завдань» кліком правої кнопки миші для здійснення процедури настройки параметрів відображення.
2
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Панель завдань» діалогового вікна.
3
Натисніть кнопку «Налаштувати» в розділі «Область повідомлень» і застосуєте прапорець на полі «Завжди відображати всі значки і повідомлення на панелі завдань» нового діалогового вікна.
4
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і перейдіть в пункт «Включити або вимкнути системні значки» для зміни параметрів відображення.
5
Натисніть кнопку «Налаштувати» і вкажіть потрібну дію для кожного системного значка в випадаючому списку рядка програми наступного діалогового вікна.
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції додавання трея в автозапуск.
7
Вкажіть пункт "Всі програми" і розкрийте вузол «Службові».
8
Відкрийте програму "Провідник Windows» і знайдіть файл systray.exe в системній папці ім'я_диска: Windowssystem32.
9
Поверніться в меню "Всі програми" і розкрийте посилання «Автозавантаження».
10
Перетягніть знайдений виконуваний файл в автозавантаження або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення альтернативної процедури додавання трея в автозавантаження.
11
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити».
12
Підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK і розгорніть гілку HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun.
13
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі правій області вікна редактора і вкажіть команду «Створити».
14
Виберіть опцію «Строковий параметр» і введіть довільне значення в поле імені створеного ключа.
15
Розкрийте створений параметр подвійним кліком миші і введіть повний шлях до файлу systray.exe в поле "Значення".
16
Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.