Як зшити жіночу сумку.

У дощовий осінній вечір потрібно обов'язково чимось себе зайняти, щоб не померти з нудьги - придумати, де і в чому, наприклад, ви будете зустрічати Новий рік. У таке свято хочеться виглядати казково і незвично. Родзинкою в образі запросто може стати мініатюрна сумочка яскраво-червоного кольору, яка складе гідну конкуренцію мішку Діда Мороза. Відкривайте коробку з рукодільні приладдям і порадуйте себе приємною роботою.
Вам знадобиться
  • - cтеганий синтепон (друга назва - стьобана підкладка. Складається з утепленою частини, а саме синтепону і підкладкового матеріалу);
  • - підкладкова тканину;
  • - штучне хутро;
  • - шкірозамінник;
  • - швейна машинка;
  • - нитки, ножиці, голки, лінійка, крейда;
  • - декоративні прикраси, фурнітура.
Інструкція
1
У магазині тканин придбайте стьобаний синтепон. Такий синтепон вже сострочіть або з підкладкової тканиною, або з тканиною з набивним малюнком. Перший служить теплою підкладкою у верхньому одязі, другий - як основна тканина для пошиття курток або плащів. Для вас головне відшукати серед представленого товару «червоного представника». Підкладкову тканину візьміть чорну, з фурнітури - концевики або закріпки на зав'язки.
2
Розкроїте з синтепону і підкладкової тканини прямокутники з наступними розмірами. Червоний прямокутник шириною 20 см, довжиною - 60 см. Не забудьте про припуски на шви по 1 сантиметру. Прямокутник з підкладки повинен бути менше в розмірах на сантиметр з кожного боку.
3
Складіть тканину з червоного синтепону навпіл лицьовою стороною всередину. У вас вийде деталь із згином, з розмірами 20 см - довжина, 30 см - висота. Відзначте крейдою 2 точки, що позначають лінію згину з обох сторін. Прострочіть обидві бічні частини, починаючи зверху і не доходячи до лінії згину на 10 см. Залишені отвори дозволять надати сумці обсяг.
4
Тепер розтягніть тканину з отвором так, щоб з'єдналися точка, зазначена крейдою і кінець рядка на бічному шві. Прострочіть цей відрізок. Таким чином, ви отримуєте ширину сумки за рахунок відстроченою лінії, перпендикулярній бічному шву (готовий шов повинен скласти 10 см). Виверніть виріб на лицьову сторону.
5
Аналогічно вищеописаному способу прошийте підкладкову тканину. Готову підкладку вкладете в сумку з синтепону, змітайте по верхньому краю обидві деталі. Кмітливість сильно не затягуйте.
6
Виготовте з шкірозамінника дві ручки для сумки довжиною до 40 см кожна. Тепер закріпіть ручки між лицьової і підкладкової тканинами. Прострочіть на машинці. Така сумочка не має блискавки, але щоб вміст не висипалося, можна зробити зав'язки з помпонами, які зіграють роль застібки. Довжина шнурків залежить від вашого бажання. Пристрочите їх зверху, по центру передньої і задньої частини сумки, ховаючи необроблені краї за підкладку. Всуньте концевики і на краях шнурків закріпіть хутряну узлісся, використовуючи міцні нитки і голку.
7
Заключний крок. Потрібно обробити стик синтепону і підкладкової тканини там, де була виконана кмітливість. Найзручніше це зробити наступним чином: скроїти з пухнастого хутра смужку завдовжки 41 см, шириною 15 см. Ця деталь послужить вам обтачкой. Пристрочите її до верхнього краю сумки, склавши навпіл і не забуваючи робити підгин в півсантиметра. Після цього шви слід прочесати гребінцем, щоб розпрямити притиснутий хутро. Отже, ваша новорічна «родзинка», а якщо бути точним - сумочка, готова!
Зверніть увагу
Так як ця сумочка досить яскрава і незвичайна, не слід перевантажувати образ іншими аксесуарами, щоб не зіпсувати загального враження.
Корисна порада
Такий клатч чудово доповнить дует маленького чорного плаття і туфель на шпильці.