Як посмажити смачно насіння.

Насіння, незважаючи на всі суперечки про користь і шкоду, - все ж улюблений продукт не тільки наших бабусь, а й молоді. Насіння "лузають" всюди: вдома, на зупинках, в університеті, на роботі, в клубах і барах. Насіння популярні від того, що вони володіють по-справжньому психотерапевтичним ефектом. Наприклад, насіння допомагають відмовитися від куріння, адже процес клацання насіння дійсно заглушає тягу до сигарети. Або в момент тривожності та хвилювання саме насіння чудово відволікають від роздумів. Але, щоб із задоволенням лузати насіння, їх треба смачно і правильно посмажити.

Вам знадобиться

Насіння; Рослинна олія; Сіль - за бажанням; Друшляк; Сковорода або лист; Бавовняне рушник

Інструкція
1

Перед смаженням насіння ретельно промийте їх в друшляку під струменем холодної води. Таким чином ви вилучили з поверхні бруд, пил, порожню лушпиння і дрібне сміття.

2

Загострити сковороду (краще чавунну), влийте 3 ст.л. рослинного масла.

3

Висипте вологі насіння на сковороду. За бажанням щедро посоліть.

4

Смажте насіння постійно помішуючи ложкою. Не відходьте ні на хвилину від плити, інакше велика ймовірність того, що вони підгорять.

5

Коли насіння підсохнуть, вони почнуть клацати. Приберіть сковорідку з вогню, але помішувати не припиняйте.

6

Знову поставте на вогонь сковороду з насінням, дочекайтеся клацань. Цю процедуру повторіть 3-4 рази.

7

Спробуйте насіння, якщо вважаєте, що вони готові.

8

Смажені насіннячка пересипте на широку дерев'яну дошку і накрийте тканиною. Залиште на 5-10 хвилин, щоб "дозріли".

9

Насіння чудово смажаться в духовці. Висипте сирі промиті насіння на деко або на сковороду і відправте в розігріту до 160 С духовку. У насіння буде трохи інший смак, оскільки вони одночасно і просушуються, і прожарюються. Однак і в духовці слід регулярно заважати насіння, інакше вони дуже швидко підгорять.

Зверніть увагу

100 г смажених насіннячок забезпечать ваш організм 50 г рослинного масла і 20 г білка. Насіння багаті рослинними жирами, вони - постачальник жиророзчинних вітамінів А, D і Е. Насіння знижують холестерин в крові і навіть уповільнюють процеси старіння.

У споживанні смажених насіннячок немає медичних протипоказань. Від насіння не підвищується кислотність, не порушується обмін речовин. І навіть навпаки, від 15-20 насіння швидко проходить синдром печії.

Корисні поради

Процес смаження насіння триває від 10 до 20 хвилин. Весь час насіння необхідно часто перемішувати і постійно пробувати, щоб не пропустити момент готовності продукту.