Як облаштувати гардеробну кімнату. облаштування гардеробної кімнати своїми руками.

Приміщення, виділене під зберігання одягу та взуття, повинно бути функціональним і зручним. Грамотне планування дозволить значно заощадити час при пошуку потрібної речі, тому важливо облаштувати гардеробну кімнату з урахуванням всіх потреб власника.
Інструкція
1
Визначте місце розміщення гардеробної кімнати. Якщо площа дозволяє, то виділіть під гардеробну невелике ізольоване приміщення. У малогабаритних квартирах можна використовувати будь-який вільний простір.
2
Прорахуйте кількість полиць і висувних ящиків. Від величини гардероба залежить число і розташування місць для зберігання одягу та взуття. Розділіть кімнату на функціональні зони і визначитеся з потрібною кількістю полиць і ящиків.
3
Активно використовуйте аксесуари для зберігання речей. Кронштейни для зберігання брюк, спідниць, ременів і краваток забезпечать швидкий доступ до речей і зручне зберігання. Використовуйте невеликі кошики для зберігання дрібних предметів, багатоярусні підвісні полки пристосуйте під складування нижньої білизни, висувні полки заповніть взуттям і сумками. Визначивши місце для кожного типу одягу, ви зможете підтримувати ідеальний порядок.
4
Продумайте освітлення. Розташуйте лампи таким чином, щоб висвітлити найтемніші куточки гардеробної кімнати. Встановіть кілька невеликих ламп денного освітлення по периметру гардеробної, підсвітите нижні шафи і тумби, освітите дзеркала.
5
Правильно розташуйте дзеркала. Грамотно облаштувати гардеробну кімнату без дзеркал неможливо. Розгляньте декілька варіантів розміщення - кілька дзеркал на кожній стіні гардеробної кімнати або одне велике дзеркало на повний зріст. Продумайте варіант дзеркальних дверцят - ви заощадите простір і досягнете потрібного комфорту.
6
Забезпечте ергономіку і зручність. Знайдіть місце для невеликої драбинки, по якій можна дістатися до самих верхніх полиць. Придбайте м'який пуф, на якому можна сидіти, переобуваясь. Відкидна прасувальна дошка та компактний туалетний столик зроблять гардеробну кімнату ще функціональніша.