Як назвати бутик одягу.

В кожній справі немаловажну роль відіграє те, як ви це саме діло назвете. Наводити знамениту рядок з мультфільму «Пригоди капітана Врунгеля» зайво - і без того зрозуміло, що запам'ятовується, грамотно підібране назва для магазину - це якщо не півсправи, то третина вже точно. Тим більше, якщо це стосується магазину модного одягу . Вже сама назва повинна працювати на збільшення обсягу продажів. Але часом придумати варте назва буває дуже непросто.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відкрити власний бутик одягу , то найпростіше (хоч і не найдешевше) - це франчайзинг. Ви можете просто придбати франшизу на відкриття магазину вже відомого світового або російського бренду, і тоді питання з назвою відпаде сам собою - покупців і без того буде залучати відома, розкручена марка.
2
Бутик, як правило, має на увазі собою магазин, в якому продається одяг тільки однієї торгової марки. Якщо ви відкриваєте бутик НЕ через договір франчайзингу, а в вашому бутик е продаватиметься одяг тільки однієї марки, значить, ця марка ще не відома покупцеві, тому можна дати бутик у ім'я цієї марки.
3
Якщо в бутик е продаватиметься одяг декількох марок, то тут вже варто підключити фантазію. Перш за все, подумайте про те, яка у бутик а буде цільова аудиторія. Чи будуть це жінки, чоловіки, підлітки, діти або, може бути, навіть тварини. Саме відштовхуючись від цього чинника можна легко придумати названіе.Бутік жіночої одягу можна назвати жіночим ім'ям, благо, красивих, милозвучних жіночих імен безліч у всіх мовах світу. Можливо, ви навіть захочете дати бутик у своє ім'я. Також для жіночих бутик ов прекрасно підходять «квіткові» назви. Можна взяти для назви якесь абстрактне поняття. Найбільш популярні в цьому випадку іноземні назви, на кшталт «Beauty», «Amore» і т.д. Але майте на увазі, що вже побиті слова і вирази (на кшталт наведених трохи вище) вже приїлися і навряд чи здадуться покупцям оригінальними. Бутік чоловічого одягу також можна назвати чоловічим ім'ям, а можна підібрати для назви слово, дуже підходяще саме для чоловіків. Наприклад, перевести на іноземну мову слова «сильний», «мужній» і другіе.Так само йде справа і з назвами дитячих бутик ов - відштовхуватися від інтересів цільової аудиторії.
4
В інтернеті існують програми, які вміють аналізувати слова і розповідають про те, яке враження чи інша назва виробляє. Тобто, якщо ви введете туди плановане назва бутик а, програма розповість, які асоціації у людей викликатиме це слово, наприклад, «гаряче» це слово або «холодне», «тверде» або «м'яке» , «гостре» або «гладке». Це називається фоносемантическим аналізом. Подібний аналіз дуже важливий, якщо ви хочете залучити найбільше число покупців, обов'язково їм скористайтеся.
5
Зрештою, ви можете зробити бренд з власного імені чи прізвища і назвати бутик саме так. Якщо справа піде, то ви, крім свого бутик а, прославився ще й своє власне ім'я.
Якщо ви вирішили відкрити свій власний бутик , дуже скоро вам доведеться задуматися над тим, як же він повинен буде називатися. І це якраз і може стати одним з головних питань. Адже хороше, звучне, легко запам'ятовується назва грає важливу роль.
Інструкція
1
Вибираючи назву вашого майбутнього магазину, ви повинні в першу чергу думати про клієнтів, про вашу майбутню цільової аудиторії. Перш за все, запам'ятайте - назва повинна викликати тільки позитивні емоції. Найкраще показати придумані варіанти декільком людям з категорії ваших майбутніх клієнтів, можливо, вислухавши їх думку, ви щось зміните, щось приберете або навпаки додасте. А можливо, вони запропонують свій незвичайний варіант.
2
Не варто називати ваш бутик власним ім'ям або іменами своїх родичів. Такий варіант може стати фатальним, якщо в майбутньому ви захочете його продати. Навряд чи хтось захоче купити магазин, названий ім'ям незнайомої людини. Зовсім інша розмова, якщо ви поексперіментіруете і візьмете за основу перші літери імені чи прізвища.
3
Назва повинна логічно поєднуватися з пропонованою продукцією. Тобто з самої назви вже повинно бути зрозуміло, що саме продається у вашому магазині.
4
Якщо ж ви вирішите скласти назва з іноземних слів або словосполучень, краще загляньте в відповідний словник, щоб дізнатися, як саме воно перекладається або що означає, адже іноді придуманий варіант в перекладі може звучати не в найкращій трактуванні.
5
Загалом, варто перебрати всі можливі пропозиції. Головне - пам'ятайте, назва по можливості повинна бути дотепним, видатним, звучати голосно, бути яскравим, помітним. А вирушаючи реєструвати його, майте в запасі ще кілька варіантів, т.к. перший, незважаючи на його уявну оригінальність і креативність, вже може бути зайнятий.