Як вибрати обігрівач для квартири.

Сьогодні в магазинах побутової техніки можна знайти досить великий вибір домашніх обігрівачів. Всі вони відрізняються за ціною, способу прогрівання приміщення і іншим характеристикам, і у всіх приладів є свої особливості, які потрібно мати на увазі.
Інструкція
1
Визначтеся: вам потрібен статичний обігрівач або такий прилад, який можна переносити з кімнати в кімнату. Від цього фактора буде залежати тип побутового приладу.
2
Вибираючи масляний обігрівач для квартири, зверніть увагу на наявність термостата - пристрою, що дозволяє підтримувати в приміщенні певну температуру. Цей тип побутових обігрівачів можна переміщати, так як більшість моделей має коліщата.
3
Для швидкого нагрівання приміщення зупиняйте свій вибір на конвекторах. Обігрівачі цього типу безшумні, пожежобезпечні. Їх можна закріплювати на вертикальних поверхнях, наприклад, на стіні.
4
Використовуйте в дитячій кімнаті та інших приміщеннях, де необхідний високий рівень безпеки, інфрачервоний обігрівач для квартири. Ці побутові прилади нагрівають не повітря, а поверхні. Сам обігрівати зазвичай відповідає кімнатній температурі (або трохи тепліше), що дозволяє уникнути опіків. Інфрачервоні побутові прилади можуть розташовуватися як на вертикальних поверхнях, так і горизонтальних.
5
Вибираючи обігрівач , звертайте увагу, приміщення якої площі він може обігрівати. Краще купувати обігріваючу техніку з невеликим «запасом», тобто на кімнату в 15 м2 можна купити обігрівач на 18-20 м2.
6
Визначте стіну, де буде розміщений обігрівач . Заміряйте, щоб від усіх поверхонь - підлоги, стелі, стін та ін. - Він знаходився на відстані не менше 10-15 см, таким чином досягаючи максимального ефекту нагрівання.
7
Звертайте увагу на зовнішній вигляд обігрівача. Виключайте всі види подряпин, відколів, вм'ятин та інших дефектів.
8
Перевіряйте комплектацію у відповідність з паспортом приладу. Зверніть увагу, чи є на обігрівач гігієнічний сертифікат, і чи зазначений рівень пожежобезпеки.