Як лікувати спондилоартроз.

Спондилоартроз - це захворювання суглобів хребта і фасеточних суглобів. Уражаються всі елементи хребта. Порушується структура хряща, відбувається руйнування відділів кістки, ущільнюються суглобові капсули і зв'язки, спостерігається ущільнення коротких м'язів навколо суглоба.
Інструкція
1
Якщо у вас немає періоду загострення, лікувати спондилоартроз рекомендується за допомогою фізичної терапії. Обов'язково відвідування водного басейну, це сприяє зміцненню каркаса хребта і збереженню рухової функції хребців. Корисна щадна лікувальна гімнастика.
2
При больовому синдромі показані ізометричні вправи, спеціально розроблені для людей зі спондилоартрозом.
3
Лікувати спондилоартроз можна за допомогою фізіотерапії. Це коли в комплексі з медикаментами використовуються магнітотерапія, іоногальванізація з знеболенням (лідокаїн, новокаїн), магнітотерапія, масаж, фонофорез для зняття набряклості і ЛФК.
4
Також призначаються хондопрепарати уповільнюють дегенерацію хрящової тканини - глюкозамінсульфат і хондроїтин.
5
Допоможе впоратися з болем - мазі, що містять спеціальні речовини, які гальмують руйнування хряща. Найвідоміший і діючий препарат - мазь «Хондроксид». Вони використовується кілька разів на день, втирається в уражену ділянку. Мазь не має протипоказань.
6
Лікувати спондилоартроз допомагають спеціальні пластирі, які клеяться на хвору область, зменшуючи запальний процес, і знімає больові відчуття.
7
З народних способів допомагають прогрівання мішечками з піском і використання пояса з собачої шерсті. Всі можливі примочки мають протизапальну і знеболюючу дію. Спиртові настої трав у вигляді компресів і мазей.
8
З виведенням солей з організму відмінно впорається петрушка. Вам знадобиться корінь, який ретельно промивається і ріжеться на дрібні шматочки. Помістіть корінь петрушки в емальовану каструлю залийте склянкою крутого окропу, прокип'ятіть протягом 15 хвилин на маленькому вогні і дайте настоятися. Відвар вживається 3 рази на день перед прийомом їжі. Увага - кожен день доведеться готувати нову порцію напою.
Зверніть увагу
Вибір способу лікування залежить від тяжкості захворювання і призначається індивідуально після обстеження пацієнта.