Як прибрати клей з шпалер.

При ремонті важко уникнути деяких неточностей, в тому числі практично неможливо поклеїти шпалери так, щоб надлишки клею не залишалися на них. Тому доводиться усувати технічні неточності вже після завершення всієї роботи.
Вам знадобиться
  • ганчірка, тепла вода.
Інструкція
1
Визначтеся з текстурою шпалер . Важливим моментом є вибір способу видалення клею, так як це, більшою мірою, залежить від текстури поклеєні шпалер . Адже паперові шпалери сильно відрізняються від флізелінових, наприклад. Тому застосовувати однакову техніку не можна.
2
Знайдіть все необхідне. По-перше, можна звернутися до консультанта в будь-якому будівельному магазині, адже професіонал завжди дасть потрібні рекомендації. По-друге, подивіться інформацію в інтернеті, на форумах, так як чужий досвід в питаннях ремонту вкрай корисний.
3
Використовуйте якісні матеріали. Головне - не економте на важливих компонентах. Адже якщо використовувати дешевий клей, то будь-які шпалери можна пошкодити. Тоді доведеться переклеювати їх заново, що в рази збільшить витрати на ремонт. Тому економія на клеї - це не вихід.
4
Будьте акуратніше під час процесу поклейки шпалер . Проблему легше вирішити, якщо під час ремонту бути більш акуратним, щоб запобігти таким наслідкам, як поява надлишків клею. Відразу після поклейки кожного аркуша слід протерти м'якою ганчіркою весь лист від підлоги до стелі. Це допоможе не тільки вирівняти шпалери, але і видалити зайвий клей.
5
Дотримуйтесь порад професіоналів. В принципі, клей може і сам з часом облетіти, але якщо не хочеться чекати, то єдиним рішенням залишається поступове змивання клею теплою водою без мила. Головне - не перестарайтеся, тому що можна зробити тільки гірше - втерти клей глибше або пошкодити текстуру шпалер .
6
Шукайте нові методи. У тих випадках, коли клей не змивається вологою м'якою губкою, вийдіть з ситуації, що склалася наступним способом - пофарбуйте всі шпалери водоемульсійною фарбою. Звичайно, втрачається задоволення від насолоди вибраними шпалерами, але зате не доведеться робити ремонт заново.