Як налаштувати високошвидкісне підключення. Як підключитися на ноутбуці до високошвидкісного інтернету.

У вас на комп'ютері перестала запускатися операційна система і доводиться її перевстановлювати. На новій операційній системі відсутні всі настройки, що були у минулій системі, в тому числі, і настройки мережі. Щоб налаштувати високошвидкісне з'єднання в ОС Windows 7, потрібно проробити деякі операції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Заходимо в меню «Пуск» і там натискаємо кнопку «Панель управління», в панелі управління вибираємо вкладку «Мережа та Інтернет», далі переходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом». В центрі управління мережами, під написом «Зміна мережевих параметрів», натискаємо на кнопку з написом «Налаштування нового підключення або мережі», в результаті чого відкривається помічник настройки мережі.
2
У вікні помічника слід вибрати « Підключення до Інтернету. Бездротове, швидкісне або телефонне підключення до Інтернету ». Натискаємо кнопку «Далі» і переходимо на наступну сторінку, де треба вибрати «Створити нове підключення». У вікні, з написом «Як виконати підключення» вибираємо «Високошвидкісне (з РРРоЕ)». У вікні, слід ввести у відповідні графи ім'я користувача та пароль доступу, отримане вами від вашого провайдера. Так само слід поставити галочки навпроти написів «Відображати запроваджувані знаки» і «Запам'ятати цей пароль», якщо ви цього бажаєте.
3
Тепер залишилося натиснути на кнопку «Підключити» і нове підключення буде створено. Надалі можна буде поставити галочку навпроти опції «Подключаться автоматично» і комп'ютер буде самостійно підключатися до мережі після запуску операційної системи. Також варто відзначити, що комп'ютер можна налаштувати на відновлення сесії при обриві зв'язку. Це значно полегшить завдання користування інтернетом. Для цього поставте галочку на пункті "Відновити при обриві зв'язку". Дана процедура в принципі не складна, але краще не допускати випадків, що вимагають переустановки ОС. Користуйтеся можливостями відновлення, вбудовані в Windows 7 або скористайтеся спеціальними програмами для архівування та відновлення ОС.