Як приховати газову трубу на кухні.

При ремонті кухні завжди постає питання про те, як приховати газову трубу на кухні. На жаль, цієї проблеми неможливо уникнути. Адже навіть самий незвичайний і стильний інтер'єр це може зіпсувати. Існує кілька рішень.
Вам знадобиться
  • короб для труби, меблі з пустотами для труби.
Інструкція
1
Закрийте трубу меблями. При збірці і установці кухонних меблів можна попросити збирачів зробити своєрідний короб на трубу , який буде виконувати виключно естетичну функцію. Цей спосіб зручний тим, що закриваючи трубу , він не заважає доступу до неї, бо це необхідно з техніки безпеки.
2
Порадьтеся з газовиками. В принципі, закрити газову трубу можна чим завгодно, але не всі матеріали безпечні. Наприклад, закривати гіпсокартоном ні в якому разі не можна. Справа в тому, що якщо відбудеться витік газу, то він накопичиться в просторі між капітальною стіною і гіпсокартоном, що призведе до вибуху, тому що концентрація газу в цьому випадку достатня.
3
Сплануйте кухню правильно. Можна і навіть потрібно спланувати кухню так, щоб труби проходили всередині кухонних шафок. Мінусом цього способу є те, що в меблів доведеться робити пропили, а для цього потрібно, щоб в шафки не вбудовується техніка або посудна сушка. Інакше доведеться від такого способу планування відмовитися.
4
Думайте про безпеку. Потрібно думати не тільки про дизайн і про красу, а й про те, щоб все було зроблено з техніки безпеки. Нехай постраждає інтер'єр кухні, ніж життя людей. У деяких будинках взагалі не дозволяється закривати газові труби. При ремонті слід уточнити всі ці деталі.
5
Проконсультуйтеся з дизайнером. Можливо, що він запропонує оптимальний варіант саме для вашої кухні. Наприклад, непогана ідея - замовити у виробників меблів чотири панелі. Дві з них встановлюються в якості боковин між стільницею і верхніми шафами. Між ними на стільницю встановлюється третя панель. Четверта закріплюється за допомогою петель в якості дверцята. На неї встановлюються така ж ручка, як і на дверцята кухонних шафок.
Нерідко газова труба проходить по квартирі найбільш невдалим чином, наприклад, через ванну кімнату і кухню, плавно переходячи через стелю до сусідів, що живуть по стояку. Навряд чи таку трубу можна назвати чудовим елементом дизайнерського оформлення приміщення. Саме тому багато власників квартир замислюються над тим, щоб її приховати.
Вам знадобиться
  • - профіль UD;
  • - профіль CD;
  • - рівень;
  • - стартовий куточок;
  • - пластик;
  • - саморізи по металу.
Інструкція
1
Уздовж труби прикріпіть профілі UD, призначені для створення гіпсокартонних конструкцій. Монтаж профілів виконуйте з використанням рівня, адже в іншому випадку короб буде виглядати нерівним, а отже і некрасивим.
2
Скрутіть два профілі UD таким чином, щоб їх пази «дивилися» в різні боки, що дозволить отримати фрагмент майбутнього кута. Зв'яжіть даний фрагмент з направляючими профілями, розташованими на стінах.
3
виміряють відстань між профілями UD, які вимагають з'єднання між собою. Потім відріжте за допомогою болгарки потрібну довжину профілю CD і з'єднайте їм профілі UD.
4
У місцях прилягання пластика до стіни і стелі прикріпіть стартовий куточок. На цей куточок зверху прикріпіть пластиковий куточок. Всі кріплення виконуйте за допомогою саморізів по металу.
5
Виріжте потрібні розміри пластика і вставте його в пази стартової смуги і зовнішнього куточка.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: газ вибухонебезпечний! Всі роботи слід проводити обережно. Приміром, перевіряти, чи немає витоку газу, слід виключно мильним розчином.
Корисна порада
Багато хто дотримується точки зору, що немає нічого страшного в тому, щоб зашити газову трубу гіпсокартонних коробом. Але таке судження помилково! По-перше, у відповідність з діючими нормативами, зашивати газову трубу заборонено. Дозволяється її екранування декоративними гратами. По-друге, приховати трубу газової магістралі в гіпсокартонний короб - це непрактично рішення. Як правило, гіпсокартонні короби зверху облицьовуються керамічною плиткою або обклеюються шпалерами. Уявіть на мить, що трапилася аварія ... Дістатися до комунікації буде дуже складно, адже на руйнування цілісності гіпсокартонного короба піде якийсь час. Інша справа - пластиковий короб: панелі, виконані з пластика, легко знімаються, тому при необхідності їх швидко можна прибрати, відкривши доступ до комунікацій.