Як позбутися запаху сирості в квартирі. Як позбавиться від запаху цвілі в будинку.

Вперше заходячи в квартиру, ми часто навіть не встигаємо озирнутися. Перше, що відчувається - це запах. Від нього залежить загальне враження від квартири. Чудово, коли на порозі зустрічає аромат щойно приготованого обіду, але часто в наших будинках можна зустріти неприємний запах вогкості .
Вам знадобиться
  • - грунтовка з антигрибкові ефектом;
  • - озонатор;
  • - аромалампи і ароматичні масла;
  • - освіжувачі повітря, які розпилюють рідину автоматично;
  • - активоване вугілля;
  • - сіль.
Інструкція
1
У першу чергу виключіть в квартирі наявність грибка. Якщо він є і його залишити недоторканим, жоден засіб не зможе допомогти. Видаліть грибок і обробіть місце спеціальним засобом, наприклад, ґрунтовкою з антигрибкові ефектом.
2
Перевірте, як працює вентиляція в приміщенні. Якщо витяжка повітря відсутній або мінімальна, зверніться в комунальну службу.
3
Обстежуйте всі стики між стінами, стелею і підлогою. Якщо десь виявилися тріщини, їх необхідно загерметизувати монтажною піною, тим самим запобігши появу вогкості і пов'язаного з нею неприємного запаху .
4
Допомогти позбутися запаху вогкості в квартирі може озонатор - прилад, освіжаючий і дезінфікує повітря. Завдяки озону всі неприємні запахи будуть досить швидко усунені. Прилад безпечний для алергіків.
5
Використовуйте аромалампу. Для цього кілька крапель олії потрібно капнути в чашу для рідини, можна додати трохи води, щоб аромат був не сильно концентрованим. Підпаліть свічку під чашею, і через 5-10 хвилин ви вже відчуєте приємний запах. Використання цього методу можна поєднати ще й з профілактикою різного роду захворювань, наприклад, застудою, додавши масло апельсина, евкаліпта або кедра.
6
Встановіть в кімнатах освіжувачі повітря, які розпилюють рідину автоматично. Цей спосіб допомагає позбутися запаху вогкості в квартирі навіть тоді, коли вас немає вдома.
7
Намагайтеся частіше провітрювати квартиру, особливо після вологого прибирання. При миття підлоги використовуйте засоби з ароматичними отдушками.
8
Приготуйте таку суміш: 20-30 таблеток активованого вугілля змішайте з 100 г солі, помістіть складу в невелику красиву вазу і поставте в приміщенні з високою вогкістю. Вугілля та сіль мають властивість вбирати в себе зайву вологу. Міняйте складу щотижня.