Як зробити шафку в туалеті. Шафа в туалеті своїми руками.

В туалеті та ванної кімнаті необхідний мінімальний набір меблів, оскільки найчастіше ці кімнати мають маленьку площу. Шафка в туалеті потрібен для зберігання туалетного приладдя, побутової хімії та інших дрібниць. Зазвичай цей предмет меблів входить в комплекти для туалету, але його можна виготовити самостійно.
Вам знадобиться
 • - матеріал ДСП;
 • - гіпсокартон;
 • - герметик;
 • - стрічка;
 • - монтажна піна;
 • - стрічка;
 • - дюбеля;
 • - куточки;
 • - гачки;
 • - пластик;
 • - ручки;
 • - клей.
Інструкція
1
Перш ніж почати будувати, визначитеся, якого розміру буде ваш шафка, де ви його повісите і якої форми хочете зробити. Найкраще об'єднати функції шафки і дзеркала, поєднавши їх при виготовленні. Виберіть розмір і приступайте до збірки всіх деталей, які потрібно заздалегідь підготувати.
2
Можна замаскувати за допомогою шафки в туалеті нішу з водостічними і каналізаційними трубами. Для цього візьміть гіпсокартон і прикріпіть його там, де розташовані труби. Це дозволить замаскувати їх від сторонніх очей і додати туалету красивий вигляд. Для самої шафи використовуйте ламіноване ДСП, з нього ж можете зробити полки, навіси.
3
Розпиляєте за допомогою ручної пилки ДСП до потрібних розмірів і повісьте частини на стіну. Місця, де залишилися щілини, потрібно замазати герметиком або піною і залишити на деякий час. Скріпіть складові деталі шурупами або цвяхами. Прикріпіть дверцята за допомогою куточків і свердлом дрилі закріпіть ручки. Випиляєте полки і за допомогою стрічки обклейте весь шафа. Зазвичай полки клеять за допомогою власників або куточків. Краще всього, якщо ви прикріпіть дверцята в найостанніший момент. Тоді ви зможете спокійно встановити полички і закріпити шафка на стіні рівно. До речі, часто стіна має нерівну поверхню, в цьому випадку її треба згладити за допомогою гіпсокартону або замазки. Такі роботи треба виконувати мінімум за два дні до початку виготовлення шафки в туалеті .
4
У тій стіні шафки, яка кріпиться біля стіни туалету, потрібно зробити отвори для труб, якщо вони не закриті гіпсокартоном. Краще всього, якщо весь шафка буде виконаний в одній колірній гаммі з плиткою стін. В такому випадку поєднання буде найбільш гармонійним. Шафка може бути обшитий пластиком - тоді це слід зробити заздалегідь, прошив кожну деталь попередньо пластиком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VwoomvJKT2M
Не турбуйтеся, якщо у вас не вистачає коштів на покупку нового шафи . Його можна зробити своїми руками. Вам необхідно лише ознайомитися з інструкцією його виготовлення. Таким чином, доклавши трохи зусиль, ви зможете оновити інтер'єр свого житла, пристойно, заощадивши.
Вам знадобиться
 • ДСП, дриль, свердла, праска, ніж, викрутка, тканина
Інструкція
1
Почніть з проектування. Перед тим, як розрахувати розміри майбутнього шафи , визначте його місце розташування. Розрахуйте ширину, висоту шафи , відстань між полиць і їх кількість. Вирішіть, якого кольору буде шафа.
2
Складіть креслення шафи . На даному етапі, за відсутності особистого досвіду, можна скористатися спеціальними програмними продуктами. Наприклад, програмою Базис - мебляр.
3
Далі орієнтуючись на креслення, розпиляєте деталі. Оскільки розпиляти деталі правильно рідко кому вдається, краще довірити сей процес професіоналам. Справа в тому, що верстат, яким здійснюється розпилювання, коштує великих грошей, а заради одного шафи , купувати його - немає сенсу.
4
Придбайте фурнітуру. Вибір фурнітури залежить від вашого вибору системи відкривання дверей. Так, двері можуть відкриватися вгору, в сторони, вниз або за системою купе. Фурнітура включає в себе комформати, напрямні для ящиків, тримачі для полиць, ручки.
5
Керуючись кресленнями, просвердлите симетричні отвори під комформати. Зберіть каркас шафи на комформати за допомогою викрутки.
6
Зміцніть двері навісами або прикрутите напрямні. Там, де плануєте монтувати полки і ящики, нанесіть розмітку. Для полиць - розмітка під полкодержатели. Для ящиків - під напрямні. Точно по розмітці просвердлите отвори. Встановіть напрямні і полкодержатели.
7
Надайте виробу привабливий вигляд. Для цього візьміть кромку, прикладіть її по швах до ДСП і за допомогою праски приклейте. Щоб кромка не прилипли до праски, між ними покладіть тканину. Зайві краю обережно обріжте. На комформати встановіть заглушки.