Як вибрати хороший ламінат.

Вибір статевого покриття - важливий етап в будь-якому ремонті. Останнім часом досить широко поширилося використання ламінату - дошки, що складається з декількох шарів ДВП, ДСП, паперу і скріплюють смол. Вибирати таке покриття потрібно з великою ретельністю.
Інструкція
1
зупиняють свій вибір тільки на виробниках, що входять в Асоціацію європейських виробників ламінованих підлогових покриттів. Так ви гарантовано зможете вибрати хороший, якісний ламінат.
2
Зверніть увагу на клас ламінату . Він може відноситися до побутових (21-23 класи) або підходити для використання в громадських приміщеннях (31-33 класи). Чим вище клас, тим ламінат більш стійкий до стирання, появи подряпин і ударопрочен. Фахівці рекомендують навіть у побутових цілях використовувати покриття від 31 класу, так як вони прослужать набагато довше.
3
Перевіряйте товщину ламінатного покриття. Якщо вона становить менше 7 мм, то ламінат не дуже хорошої якості. Чим більше товщина, тим ламінат має більшу теплопровідність і стійкістю до навантажень. Самим хорошим варіантом для укладання в квартирі вважається товщина 8 мм і вище.
4
Щоб вибрати хороший ламінат, необхідно ретельно вивчити будову кріпильного замку. Панелі підганяються один до одного за допомогою особливого способу кріплення, тому на ламінаті повністю повинні бути відсутніми вм'ятини, сколи та інші ушкодження.
5
Щільність плити - ще одна характеристика, яку не можна упускати з виду при виборі покриття цього типу. У хорошого ламінату вона становить від 850 кг/м3 і вище. Ці показники зазвичай є на упаковках і в сертифікатах. Там же має зазначатися, що основою ламінату є деревоволокнистих плит високої щільності (HDF).
6
Зверніть увагу на рівномірність кольору. Панелі не повинні відрізнятися один від одного відтінками, так як при укладанні цей дефект стане явним. Якщо колір різниться, то це явний показник неякісного продукту.
7
Уточнюйте гарантійний термін служби ламінатного покриття. В середньому він становить 7-10 років.
Зверніть увагу
Якщо хочеться створити "запас міцності" можна вибрати ламінат вищого класу 31-33, але він і дорожчий. Ламінат такого класу призначений для громадських приміщень. Теплі підлоги. Ламінат добре підходить для "теплих підлог", важливо щоб на упаковці була відповідне маркування і потрібно дотримуватися інструкцій виробника.
Корисна порада
Для того щоб визначити, який ламінат є найкращим і гідним вашого вибору, слід вивчити цю сферу будівельного ринку. Також, буде незайвим ознайомитися з відгуками про те, який ламінат краще на різних форумах, в тому числі і на форумі нашого сайту. Лише зібравши потрібну інформацію, можна сміливо вирушати по магазинах.