Як варити пшеничну кашу. скільки варити пшеничну кашу.

Пшенична каша відноситься до ряду корисних дієтичних каш. Вона містить корисні вуглеводи і хороші жири. Каша з пшеничної крупи багата клітковиною. Ця каша може стати прекрасним сніданком для дітей та дорослих.
Вам знадобиться
    • 50 г пшеничної крупи
    • 250 мл молока
    • 1/2 чайної ложки солі
    • 2 столових ложки вершкового масла
    • цукровий пісок за смаком.
Інструкція
1
Перед тим як готувати пшеничну кашу, пшоно потрібно промити. Це робиться для того, щоб прибрати сміття і забруднення. Спочатку пшоно промивають кілька разів у теплій воді, потім в холодній. Після цього воду треба злити. Якщо у вас є час, можна залити пшоно гарячою водою так, щоб вона покривала поверхню зерен. Потім дати пшениці відстоятися в воде.Пока промивається і відстоюється пшоно, можна поставити на вогонь молоко і закип'ятити його, не забуваючи помішувати. Коли молоко закипить, можна приступати до приготування каші.
2
Промиту пшеничну крупу потрібно викласти в гаряче молоко. Вогонь під каструлею зробіть повільним, щоб каша не пригоріла. Кашу постійно ретельно помішуйте. Додайте в каструлю в процесі варіння сіль і цукровий песок.Не рекомендується в процесі варіння додавати воду в каструлю. Також каша не повинна сильно кипіти. Коли каша загусне, покладіть в каструлю вершкове масло і ще раз ретельно перемішайте кашу. вимкніть вогонь і накрийте каструлю кришкою, щоб каша дійшла до готовності. Через 10-15 хвилин кашу можна подавати до столу - просто так чи прикрасивши шматочками фруктів.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб каша вийшла розсипчастою, пшеничну крупу потрібно трохи прожарити на деку в духовці. Пшениця повинна придбати золотистий колір. Тільки після цього її можна варити.