Як обігріти кімнату.

Якщо з якихось причин опалення відключили в найнесподіваніший момент або хочеться чогось більш нового і вдосконаленого, то потрібно подумати, як все-таки обігріти кімнату , адже вилазити вранці з -під теплої ковдри в холод зовсім не хочеться.
Вам знадобиться
  • обігрівач, пластикові вікна, теплі підлоги або піч.
Інструкція
1
Знайдіть інформацію. Найкраще до поїздки в магазин з'ясувати, які сучасні технології існують - це вбереже від спонтанних покупок, адже ніколи не можна повністю покладатися на компетентність продавців. Та й взагалі, знання про необхідний товар ніколи не буває зайвим. Навіть самий досвідчений фахівець може помилитися.
2
Оберіть підходящий варіант обігріву саме для вашої кімнати. Найпростіше - це звичайні обігрівачі, яких на сьогоднішній день існує чотири групи: інфрачервоні випромінювачі, електричні конвектори, масляні обігрівачі та тепловентилятори. Але слід уважно ознайомитися з інформацією про кожного з даних видів обігрівачів. Це допоможе вибрати оптимальний варіант саме для вашої кімнати.
3
Думайте ширше. Наприклад, якщо обігріти потрібно кімнату в дачному будинку, то як варіант можна розглянути справжню російську піч. Вона набагато краще зігріє кімнату , так як у неї велика зігріває поверхню. Тому цілком може стати прекрасною альтернативою традиційним способам обігріву. Звичайно, це трохи незвичайний метод, але зате, якщо ви зважитеся на це, проблема обігріву вирішиться сама собою і назавжди.
4
Подумайте про альтернативні способи обігріву. Наприклад, можна встановити теплі підлоги, які будуть порятунком від раптових відключень опалення в будинку або квартирі. В принципі, вони обігрівають кімнату досить сильно, тому можна сміливо відмовлятися від звичних способів опалення.
5
Зробіть міні-ремонт. Заклейте вікна, а краще поставте пластикові склопакети. Подумайте про те, щоб встановити додаткові секції батарей. Загалом, пошукайте інформацію в інтернеті, розпитайте знайомих - може бути знайдете альтернативні способи утеплення та обігріву кімнати.