Як лікувати звуження судин. Звуження судин лікування.

Звуження судин - це причина багатьох захворювань в організмі людини. Основна причина - це атеросклероз артерій. На стінці судини утворюються бляшки, які з часом ростуть і звужують його. Через такий посудину кров проходить з великими труднощами, в результаті порушується кровопостачання органів, і розвиваються захворювання.
Інструкція
1
Лікувати звуження судин починають з зміни меню. Головне, на що варто звернути увагу - це правильне харчування зі зниженим вмістом холестерину. Приймаються спеціальні препарати. На сьогоднішній день найбільш надійні та здатні знизити здатність синтезації холестерину організмом - це «Флувастатин», «Аторвасатін», «Сімвасатін» та ін. На рівень холестирина впливає вага - якщо він зайвий, то доведеться схуднути. Обов'язково займайтеся фізичним навантаженням.
2
Куріння - часта причина звуження судин. Тому найкращий варіант - це позбутися шкідливої звички або хоча б знизити кількість викурених сигарет.
3
Звуження судин веде до небезпечного захворювання, такому як стенокардія. Це болі виникають у серце через кисневе голодування м'язів серця. Причина виникнення - недостатній приплив крові і кисню через звужені артерії. При виникненні нападу показаний повний спокій, слід негайно припинити будь-яку фізичну навантаження. Займіть зручне положення і покладіть під язик «Нітрогліцерин» або його аналоги. Через три хвилини, якщо легше не стає, прийміть ще одну таблетку «Нітрогліцерину». Він починає свою дію фактично одразу, не думайте, що препарат не почав ще діяти.
4
У випадках затяжного нападу негайно викликайте швидку допомогу - це може бути передвісником інфаркту міокарда.
5
Якщо таблеток під рукою не виявилося, доречно застосувати ковток коньяку або горілки. Подовше потримайте його в роті, чи не ковтаючи і тільки потім проковтнете.
6
Лікувати звуження судин в області серця можна, поставивши гірчичник на цю область. І обов'язково покажіться лікареві. Багато хто думає, що напад пройде сам собою і не приймають ніяких заходів. Це головна помилка хворих. Якщо напад затягся, купірувати його буде набагато складніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oeSlnv7fp0Q