Як лікувати бронхіт у дорослого. Як лікувати бронхіт в домашніх умовах.

Основною причиною хронічного бронхіту у дорослих є куріння. Гострий бронхіт - результат інфекції. Лікувати бронхіт у дорослих треба обов'язково, але колись слід відмовитися від шкідливої звички, інакше лікування не буде ефективним.
Вам знадобиться
  • - мед
  • - малина
  • - липовий цвіт
  • - яблука
  • - сік редьки
  • - сік моркви
Інструкція
1
Лікування гострого бронхіту передбачає обов'язкове дотримання постільного режиму. Треба пити теплий чай з медом або з додаванням малини і липового цвіту. Теплові процедури для грудної клітки проводяться за відсутності лихоманки. Ефективно допомагають лікуванню евкаліптові, ментолові і анісові інгаляції.
2
протикашльову, відхаркувальну і антиалергічними засобами необхідно користуватися при лікуванні гострої форми бронхіту. Це дає можливість розширити просвіт бронхів. Корисно також приймати вітаміни і біодобавки, в складі яких велика кількість макро- і мікроелементів.
3
Лікувати бронхіт у дорослих можна за допомогою народних засобів, але тільки в тому випадку, якщо хвороба протікає в легкій формі, або людина знаходиться на стадії одужання. Щоб полегшити виділення мокротиння, можна пити яблучний напій кілька разів на день. Поріжте яблука на шматочки і заваріть їх окропом. Настоюйте близько 30 хвилин. Остудіть до кімнатної температури і пийте протягом дня.
4
Зменшенню кашлю сприяє суміш із соку редьки, моркви (100г) і столової ложки меду. Приймати її треба кожну годину (1ст. Ложку).
5
Хронічні бронхіти важко піддаються лікуванню, якщо не ліквідована їх основна причина - паління. Лікується хронічна форма хвороби із застосуванням антибіотиків і сульфаніламідів. Це дає можливість прибрати запалення і поліпшити прохідність бронхів, а також сприяє відновленню порушеного імунітету.
6
Щоб відновити нормальну роботу бронхів, необхідно робити масаж грудної клітки, а також добре харчуватися. В якості додаткової терапії використовується застосування аскорбінової кислоти, вітамінів групи В і нікотинової кислоти. Кислородотерапия також є ефективним засобом для хронічних бронхітів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FWRheVSEFZo