Як накачати біцепси за місяць. Як за місяць накачати біцепс відео.

Накочені руки - гордість всякого чоловіка. Як приємно літнім днем надіти сорочку з короткими рукавами і помічати захоплені погляди жінок. Біцепс - не надто примхлива м'яз, і при правильному підході і наполегливих тренуваннях успіх забезпечений. Як швидко накачати біцепси і відчути себе справжнім чоловіком? Виконуйте комплекс вправ протягом місяці, не лінуйтеся, і скоро ваші руки придбають ідеальну форму.
Вам знадобиться
  • гантелі, штанга, турнік
Інструкція
1
Підтягуйтеся на перекладині. Це допоможе добре розтягнути біцепси , розвинути їх в ширину і додати їм акуратну округлу форму. Однак одними підтягуваннями масу біцепса ви набрати не зможете, будуть потрібні спеціальні вправи з обтяженням.
2
Встаньте рівно, краще біля стіни, візьміть штангу хватом знизу, розведіть руки на ширину плечей, зафіксуйте лікті з боків. Згинайте руки, піднімаючи штангу до плечей. Піднімати штангу потрібно з напругою спинних м'язів, але за рахунок біцепсів. Чи не гойдайтеся і не згинайте спину. Ніколи не піднімайте гриф штанги, використовуючи лікті, вони завжди повинні бути щільно притиснуті до тіла. Робіть коротку паузу нагорі, потім поверніться у вихідне положення. Слідкуйте, щоб штанга не бовталася і не висіла на витягнутих руках. Чи не нахиляйтеся назад при виконанні вправи, що не розпрямляйте лікті. Зберігайте напруга в тренованих м'язах.
3
Візьміть в руку гантель, повернувши долоню до себе. Тримайте руку близько стегна. Піднімайте гантель вгору, розгортаючи кисть. Остаточний розворот кисті робіть у верхній точці. Опускайте руку вниз з напругою, стежте за плавністю двіженія.Поставьте руку, в якій гантель, на лаву. Згинайте лікоть, повільно підтягуючи гантель до рівня плеча. При закінченні згинання сильно напружуйте біцепси . Розгинайте руку дуже плавно, без ривків.
4
Сядьте на лавку, розставте ноги на ширину плечей. Упритесь рукою з вантажем на стегно (внутрішня сторона) близько коліна. Повністю розігніть руку і приступайте до згинання. Ви повинні підняти вантаж до самого упору. Досягнувши межі, напружте м'яз і поверніться у вихідне положення.
5
Виберіть дві вправи, які вам сподобалися найбільше. Виконуйте по два-три підходи, виконуючи по вісім-десять повторень. При нестачі часу тренуйтеся хоча б один раз на тиждень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tdRA96icpvI