Як приготувати сік з алое.

Сік алое - це світло-зелена рідина, гіркувата на смак, має сильний запах. Сік алое часто входить до складу багатьох косметичних засобів, так як він містить вітамін С, мінеральні солі, мікроелементи та інші корисні речовини. Косметичні препарати на основі соку алое розгладжують зморшки, заспокоюють і підтягують шкіру, захищають від ультра-фіолетових променів, мають бактерицидні властивості, підходять для будь-якого типу шкіри. Приготувати сік алое можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • -срезанние листя алое;
  • -марля.
Інструкція
1
Срежьте необхідну кількість листя алое. Листя помістіть в холодильник на нижню полицю на 10-12 днів.
2
Дістаньте листя листя алое з холодильника. Промийте в прохолодною кип'яченою воді, так як на них може бути пил.
3
Обережно видаліть колючки з листя.
4
Поріжте листя алое на шматочки шириною 0,3-0,4 міліметра.
5
Порізані на шматочки листя, загорніть в стерилізовану марлю і вичавіть сік.
6
Отриманий сік прокип'ятіть протягом 3 хвилин.
7
Отриманий сік алое можна використовувати тривалий час, якщо його законсервіровать.Для консервації потрібно змішати сік і медичний спирт в пропорції 8: 2. Отриманий розчин необхідно зберігати в холодильнику.
8
При зовнішньому вживанні свіжий і законсервований сік з листя алое протипоказань не має.
Корисна порада
1) Перед зрізанням листя рослина не потрібно поливати кілька дней.2) Обрізати слід тільки нижні і середні листя, у яких підсохлі кінчики. Вони більш зрілі, товсті і мясістие.3) Обрізати листя алое потрібно біля основи, а найкраще його відламувати від стебля.4) Зрізані листя не можна довго тримати на відкритому повітрі і на світлі, інакше вони втратять свої цілющі свойства.5) При тривалому зберіганні соку алое, його унікальні властивості стають слабее.6) Зберігати листя алое в холодильнику потрібно в целофанових пакетіках.7) Для приготування соку алое, необхідно використовувати рослину, якому 2-3 роки.