Як лікувати екзему на ногах.

У зв'язку з тим, що зросла алергізація населення, а також стало більше стресових ситуацій в світі, спостерігається зростання такого захворювання, як екзема. Ноги - одне з місць локалізації захворювання. З'ясувавши причину, можна приступати до лікування.
Вам знадобиться
  • - сік лимона
  • - настоянка заманихи високою
Інструкція
1
Екзема на ногах є неінфекційним запальним захворюванням шкіри, яке проявляється сверблячкою, починає лущитися шкіра, і з'являються мокнучі скоринки. Існують різні види і причини захворювання. Справа лікаря - поставити правильний діагноз і призначити медикаментозне лікування. Яка стадія екзематозного процесу, такі і методи лікування хвороби. В гострий період користуються протизапальними, кератолитическими і дезінфікуючими засобами, а також препаратами з протівозудним ефектом.
2
фізіотерапевтичними процедурами, такими, як озонотерапія, фототерапія та іншими, користуються, коли загострення починає стихати.
3
Щоб уникнути рецидивів, необхідно дотримуватися дієти, правильно доглядати за шкірою, не нервувати, більше перебуває на свіжому повітрі, загоряти в ранковий або предзакатное час.
4
Лікувати екзему на ногах можна, застосовуючи народні засоби. Це не є основним лікуванням, але як доповнення має право на життя. У застосуванні до певних видів екземи подібне лікування є досить ефективним. Сік лимона завжди вважався хорошим засобом для лікування екземи. Єдиним протипоказанням є гастрит або інше шлунково-кишкове захворювання. У перший день лікування необхідно випити сік, вичавлений з 5 лимонів. Пити треба, використовуючи соломинку, без неї можна пошкодити емаль зубів. Кожен день треба додавати по 5 лимонів, поки їх число не досягне 25. Потім кількість лимонів треба зменшувати щодня, поки їх знову не залишиться 5.
5
Відомо, що екзема посилюється, коли людина нервує. В таких випадках лікувати екзему на ногах допомагає настоянка заманихи високою. Траву треба залити 70% -м спиртом (1 до 5), і дати настоятися 3 тижні. Приймати настоянку бажано тричі на день до прийому їжі, від 30 до 40 крапель за раз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o4mps4NP36Q