Як намалювати відображення.

Будь-який хоч трохи вміє малювати людина напевно стикався з передачею відображення - це може бути відображення в дзеркалі або воді, можуть бути також відображення на гладкій блискучій площині. У будь-якому разі їх зображення вимагає виконання певних правил побудови малюнка.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, гумка, фарби, кольорові олівці.
Інструкція
1
Користуйтеся при побудові малюнка елементарними правилами відображення променів від блискучої поверхні.
2
Пам'ятайте, що кожна точка відображення дає перпендикуляр до відбиваному об'єкту.
3
Використовуйте додаткові лінії, які спростять вам зображення розкритих об'єктів на плоскому фоні.
4
Відображення горизонтальних ліній робіть також горизонтальними, а вертикальних ліній - вертикальними.
5
Увімкніть просторове мислення, згадайте про метод відображення по вертикалі як у дзеркалі. Такий метод використовується при розташуванні відображення на одному рівні з поверхнею, що відбиває.
6
Уявіть собі сходяться точки - одну за горизонтом, а іншу - внизу, але розташовані на одній вертикалі. Використовуйте кути вже зображених на малюнку елементів.
7
Намалюйте додатковий рівень і проведіть необхідну кількість ліній, які ведуть до відбиваним об'єктам (допоміжних). Уявіть вид відображення при прозорості відображеної поверхні - немов відбиваний об'єкт провалюється крізь неї прямо вниз до основи.
8
Додайте ще один шар під тим, на якому провели додаткові лінії. Визначте колір відображення, виконайте його копію вертикально, як у дзеркалі, використовуючи при цьому допоміжні лінії. Використовуйте прийом яскравих штрихів для підкреслення країв відображення, щоб воно стало більш яскравим.
9
Наносьте колір з початку відбиття до низу, робіть колір глибше і зменшуючи непрозорий вигляд до отримання необхідних результатів. Використовуйте для затирання нижній частині відображення ластик високою м'якості.
10
Передайте зникнення відображення при його віддаленні від блискучої площині. Відтінки відображення повинні стихати і ні в якому разі не тривати до нижньої частини зображуваного.
11
Використовуйте ці правила не тільки при зображенні дзеркальних відображень, а й при малюванні пейзажу з відображення м у воді.