Як шити тюль. Як самому пришити тасьму на тюль відео.

Не завжди тюль , який ви купуєте в магазині, підходить по ширині або довжині до вашого вікна. І в той же час не завжди є можливість вдатися до допомоги швачки. Тому дуже корисно самим вміти шити тюль .
Вам знадобиться
  • відріз тюлю, шторна тасьма, білі нитки, велика лінійка, ножиці, швейна машинка.
Інструкція
1
Спочатку потрібно точно визначити довжину і ширину тюлю, потім купити підходящий відріз в магазині або відрізати від вже купленого матеріалу потрібну довжину. Відміряти слід за допомогою великої кравецької лінійки (можна сконструювати щось подібне самим). Не страшно, якщо ви помітите кордону відрізу ручкою. Відріжте зайве з невеликим запасом матеріалу, щоб потім можна було обробити краї.
2
Швом в подгибку обробіть бічні краю тюлю. Зазвичай подгибают два рази, але якщо краї сильно осипаються, то можна зробити три загину.
3
Низ обробляється Бейко. Один край бейки пришийте з виворітного боку, після цього відверніть бейку на лицьову сторону. Прокладіть одну строчку на швейній машинці по лицьовій стороні бейки.
4
Настав час пришити тасьму для штор. Для цього до лицьовій стороні тюлю необхідно докласти шторну тасьму. Обов'язково потрібно прикладати лицьовою стороною всередину.
5
Тюль з тасьмою акуратно прошийте по верхньому краю на швейній машинці. Закріпіть нитку. Потім шторну тасьму перегніть на іншу, виворітну сторону. Пришийте тасьму по нижньому краю. Також одну строчку на швейній машинці прокладете через середину тасьми. Пришийте краю тасьми з боків і проутюжьте всі краї тюлю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i4JzTClqiqA
Зверніть увагу
Коли обрізаєте зайве кількість матеріалу, ширину залишайте трохи більше, ніж вам необхідно. Це треба для того, щоб після обробки країв тюль не опинився менше того розміру, який ви запланували. Якщо при обробці бічних країв тюль почав обсипатися, зробіть декілька загинів перед тим, як провести збоку строчку. Будьте акуратні в поводженні з праскою. Надмірно висока температура може зіпсувати тюль.
Корисна порада
Постарайтеся вибирати таку шторну тасьму, щоб вона підходила до тюлі за текстурою і кольором або, принаймні, хоч трохи попадала в тон. Якщо тюль білий, шторну тасьму можна вибрати навіть кремового кольору - це не буде помітно. Нитки необхідно підбирати точно в тон тюлю.