Як зробити човен з ПВХ.

Сучасна торговельна мережа пропонує човни зі всіляких матеріалів на будь-який смак, гаманець і запит. Однак у багатьох любителів риболовлі з'являється час від часу бажання змайструвати саме таку човен , якій не буде ні в кого.
Вам знадобиться
  • армований п'ятишаровий ПВХ, креслення майбутньої човни,
Інструкція
1
Правильно виберіть матеріал для створення човна: це повинен бути армований п'ятишаровий ПВХ. Чим щільніше буде матеріал, тим більшу надійність матиме ваша човен. Обов'язково перевірте сертифікат - Не довіряйте простий написи або тактильним відчуттям.
2
Визначте максимально необхідну вам вантажопідйомність майбутньої човни і відповідно до неї розрахуйте її розміри. Найпростіше укластися в невелику вагу, але човен повинна бути досить місткою і безпечної при пересуванні з іншими членами родини.
3
Врахуйте можливі дані для виготовлення човна з ПВХ. Максимальна довжина - 2,51 м, ширина - 1,2 м, найменша висота бортів - 0,35 м.
4
Зробіть креслення майбутньої човна за результатами ваших розрахунків, беручи до уваги витрата матеріалу на шви. Можна спробувати використовувати вже готові обмотки з ПВХ з труб - тоді вам не доведеться робити шви на бортах.
5
Виконайте спочатку сплавка дна човна або за допомогою спеціального паяльника, або на клейовий основі. Плоскодонка буде вигідніше з точки зору простоти виготовлення.
6
З'єднайте боки човна (корпус) з прямокутною палубою і займіться обводами корми.
7
Спробуйте зробити перехід від днища до транці округленим, а не під прямим кутом - це забезпечить більшу легкість просування при веслування веслами, та й при кріпленні мотора швидкість збільшується.
8
Намагайтеся не додавати дрібні деталі - це спростить створення човна.
9
Додайте необхідний і практичний елемент на транец вашої човни - колеса. Вони полегшать її переміщення по суші, і їх легко зробити знімними і прибирати на час в корму човна.
10
Відрегулюйте центрування на плаву зсувними банками.
11
Виготовте подуключіни - бажано дві пари.
12
Обладнайте ваше виріб знімним тентом на випадок дощу або занадто жаркого сонця.