Як переробити старі меблі.

Практично в кожному будинку є стара меблі . Це і величезний буфет на кухні, і овальний або круглий обідній стіл, бабусині стільці і тумбочки. Замість старої, громіздкою і немодній меблів купується сучасна і практична. Виникає питання, що ж робити зі старою меблі ю? Не поспішайте її відправляти на дачу або, в гіршому випадку, на смітник! Трохи фантазії, вільного часу і ваших зусиль - і у ваших меблів буде друга життя!
Вам знадобиться
  • Тканина для оббивки, ножиці, саморізи, степлер, гудзики, лак для меблів, наждачний папір, фарба, товсте скло, галька, ялинкова гірлянда.
Інструкція
1
Нове життя стільця. Підберіть в магазині тканин матеріал для оббивки. Розберіть стілець, зніміть з нього оббивку. За розмірами старої оббивки зробіть викрійку на папері. Візьміть нову оббивну тканину і переведіть на виворітну сторону контури викрійки. Не забудьте залишити припуск на шви по 1,5 см. Таким чином зробіть викрійки 2 деталей спинки стільця. Зшийте дві деталі викрійки, які не зшиваючи одну сторону. Виверніть на лицьову сторону. Одягніть вийшов чохол на спинку стільця і з допомогою степлера закріпіть НЕ зашиту сторону. Краю подверніте внутрь.На тканини обрисуйте контур сидіння, зробіть припуск по 3 см з кожного боку. Виріжте деталь, прикладіть на сидінні і степлером закрепіте.В оббивці спинки і сидіння акуратно виконайте отвори для шурупів. Краю закріпіть степлером. Зберіть стілець.
2
Оновлення тумбочки. За допомогою дрібної наждачного паперу зніміть верхній шар (лак). Так само можна скористатися спеціальною рідиною для зняття лаку з меблів. Протріть поверхню вологою ганчіркою. Нанесіть один шар грунтовки і дайте йому висохнути. Якщо для фарбування тумбочки будете використовувати акрилову фарбу, то грунтувати поверхню не варто. Нанесіть один шар фарби. Визначтеся, який візерунок вам хотілося б бачити на тумбочці. За допомогою будівельного клею приклейте гудзики на тумбочку по узору.Еслі на стільниці буде візерунок з ґудзиків, то для його збереження можна замовити скло в розмір стільниці і закріпити його шурупами для дзеркал.
3
«Старий-новий» стіл. Виріжте в розмір стільниці скло. Використовуйте максимально товсте скло, щоб його не розбити. Обробіть з одного боку наждачним папером. Доможіться матового ефекту. З дощечок зберіть каркас стільниці, скріпіть їх саморізами. Одержаний короб прикріпіть на стару стільницю. Покрийте весь стіл лаком і дайте йому висохнути. Всередину короба насипте гальки і покладіть хаотично ялинкову гірлянду. Краще використовувати світлодіодну. Електричний шнур від гірлянди прикріпіть до ніжки стола. Встановіть скло на поверхню за допомогою шурупів для дзеркал. Стіл готовий!