Як зробити розетку від вимикача.

Проблеми електропроводки та підключення розеток і вимикачів повинен вирішувати фахівець, що розбирається в техніці безпеки і має відповідний дозвіл для роботи. Але загальні принципи роботи можна викласти таким чином.
Вам знадобиться
  • розетка, вимикач, провід.
Інструкція
1
Визначте місце розташування розетки - за правилами це від метра до півтора від статі, за євростандартами - трохи вище плінтуса, а саме від тридцяти до сорока сантиметрів. Але якщо вдома є маленькі діти, потрібно не просто розмістити розетку вище, але і забезпечити її заслінкою.
2
Простежте, щоб розетка була на відстані не менше півметра від будь-яких трубопроводів, включаючи не тільки газові, але і водопроводи.
3
Всі роботи з підключення розетки проводите при відключеному електриці, бажано на щиток повісити попередження «Не включати!».
4
Проводку ведіть сантиметрів на 30 вище підлоги - це оптимальний варіант як при відкритій, так і при прихованій проводці.
5
Перед з'єднанням дроти попередньо зачистите для забезпечення кращого контакту.
6
При з'єднанні забезпечте міцне і надійне привинчивания проводки, щоб уникнути нагрівання або іскріння.
7
Зміцніть розетку на дерев'яній або пластиковій підставці не менш 10 мм шириною (це стосується тільки відкритої проводки.
8
Для закріплення розетки на підрозетники використовуйте два шурупа або з'єднайте їх між собою за допомогою спеціального затиску.
9
При підключенні розетки враховуйте потужність передбачуваних для включення в неї приладів. Якщо у вилки приладу є дріт заземлення, то і розетка повинна бути відповідною.
10
Пам'ятайте, що при паралельному підключенні розетки від вимикача світло буде включатися кожного разу при підключенні приладу в розетку , а при послідовному розетка буде працювати тільки після включення світла.
11
Одягніть рамку і встановіть панель механізму.
12
Вибір того, чи проводити розетку від вимикача, залишається строго за вами - саме ви будете використовувати результат своєї роботи, але краще все ж залишити таке заняття, як монтаж, електрикам.