Як розблокувати ремені безпеки. Як розблокувати ремінь після аварії.

Сучасні автомобілі робляться з урахуванням підвищених вимог до безпеки експлуатації. Всілякі стабілізуючі рух вузли, подушки і ремені безпеки . Цим давно вже не здивуєш автолюбителя. Однак не всі замислюються про те, що крім забезпечення безпеки , ці вузли здатні доставляти і незручності. Наприклад, спрацьовування блокування в аварійній ситуації. Як же розблокувати ремінь, якщо ви потрапили в аварію.
Вам знадобиться
  • Максимум самовладання, мінімальний набір інструментів на відстані витягнутої руки по час водіння (ніж, викрутки, пасатижі, кусачки). Можливо, цього всього разом і не потрібно, щоб звільнитися, проте все ж краще підстрахуватися.
Інструкція
1
Отже, спрацювало блокування ременя безпеки . Ремінь безпеки може заблокуватися тільки в двох випадках: несправність цього вузла або аварійна ситуація. Оцініть ситуацію і визначте час, протягом якого вам необхідно звільнитися.
2
Якщо це технічна несправність, їдьте в свій сервісний центр або станцію технічного обслуговування і довіртеся професіоналам. Пам'ятайте, часу у вас достатньо і оптимальним рішенням буде доручити роботу майстрам, щоб не міняти всю систему ременів. Справа в тому, що в системі ременів використовується пиропатрон, який спрацьовує в аварійній ситуації, і, зробивши спробу самостійного звільнення, ви можете спровокувати його спрацьовування. Тоді вам доведеться міняти цей дорогий блок.
3
Якщо все ж виникла аварійна ситуація, можете сміливо розрізати ремінь або чекати, коли вас звільнять. Все це залежить від ситуації і тієї кількості часу, який у вас є для освобожденія.Сейчас в деяких моделях авто на ременях безпеки відразу прикріплюється ніж для розрізання цього ременя в разі потреби.
Зверніть увагу
Не намагайтеся самостійно розібрати і полагодити механізм автоматичного блокування ременя. В основі технології цієї системи лежить хімічна реакція мікровибуху, яка дозволяє практично миттєво фіксувати вас в кріслі під час аварії, блокуючи ремінь. Самостійний ремонт цього блоку може призвести до досить серйозних травм.
Корисна порада
Так як ремені робляться з досить міцного матеріалу, найкраще мати під рукою інструмент, який може з легкістю розрізати ремінь. Цим ви заощадите достатню кількість часу або навіть врятуєте собі життя.