Як розбити кокос.

Кокос у нас не ростуть, а тому коли цей екзотичний плід потрапляє до нас в руки, ми найчастіше виявляються не готовими розкрити його. Між тим, дістатися до нутрощі кокоса цілком можливо.
Інструкція
1
Кокос часто називає «кокосовим горіхом», проте, це скоріше кісточка, на зразок абрикосової, або вишневої. Розбити шкаралупу кокоса непросто, хоча, подорожуючи по південних країнам, або просто переглядаючи телепередачі, ви часто бачили, як одним спритним ударом мачете аборигени розкривають кокос. Не варто повторювати подібний трюк, якщо у вас немає достатніх навичок, для виконання цього фокусу. Діючи таким чином, непідготовлена людина можна запросто позбутися руки.
2
Кокос розбивають, щоб дістатися до ніжної м'якоті, що знаходиться всередині. Вона смачна, якщо кокос свіжий. Якщо ж з моменту зривання плода до моменту, коли кокос опинився в ваших руках, пройшло багато часу, то і розкривати його немає сенсу - м'якоть виявиться жорсткою і несмачною. Свіжий кокос чи ні, ви зрозумієте ще до того, коли почнете його розкривати, адже перед тим як розбити кокос вам необхідно вилити з нього молочко. А якщо молочка буде мало, або ж його зовсім в кокосі не опиниться, значить, кокос пролежав десь дуже багато часу.
3
Отже, оглянувши кокос, ви побачите на одній з його сторін три темних плямочки. Це слабкі місця в шкаралупі кокоса. Проробивши в них отвори ножем або викруткою, можна вилити кокосове молоко, яке перебуває усередині. Після чого слід приступати до основної частини - розбивати кокос. Крім вже знайомих вам трьох пір, у шкаралупи кокоса є ще одне слабке місце. Воно знаходиться приблизно в однієї третини довжини кокоса з боку тих пір, через яких можна вилити молоко. Ось це слабке місце і повинно стати мішенню. Інструментом же для розтину цілком може послужити молоток або сокира. Покладіть кокос на тверду поверхню, і з помірним зусиллям нанесіть рубає удар по шкаралупі в зазначеному місці.
Корисна порада
Якщо кокос не піддався з першого удару, перейдіть його злегка і нанесіть удар з іншого боку. Якщо ж і цього разу не здалася внутрішність, поверніть кокос ще раз і повторіть удар. У вас повинно вийти!