Як ладити з дитиною.

Як важко часом буває ладити з дитиною , який наполегливо наполягає на своєму. Під час чергової істерики вашого трирічного чада чаша вашого терпіння переповнюється до країв. Мудрі батьки радять в таких випадках зберігати спокій і твердість.
Інструкція
1
Поважайте свого малюка. Ваша дитина - не лише малоразумное істота, яка потребує постійної опіки. Це ще й самостійна повноцінна особистість зі своїми бажаннями і стремленіямі.Не ставитеся до прохань дитини як до чогось неістотного. Якщо вимога малюка не доставить вам особливого клопоту, виконайте його. Приміром, не нехтуйте проханням малюка подивитися, як плаває жаба, і розповісти про особливості її поведінки. Ваша дитина буде вам вдячний, а його кругозір значно розшириться.
2
Якщо задоволення прохання загрожує здоров'ю малюка або порушує правила поведінки в суспільстві, то будьте суворі і послідовні. Поясніть дитині, чому ви забороняєте йому ту чи іншу дію. Прохання дитини не повинна бути задоволена ні під яким приводом, будь то "ненадовго", "чуть-чуть" або "разок і все". І наступного разу при виникненні подібної ситуації заборона повинна залишатися в силі.
3
Намагайтеся не вживати в спілкуванні з дитиною лайливих слів, підвищеного голосу, рукоприкладства. Останнє виправдане тільки в крайніх випадках, коли крихітка переходить грань дозволеного, а інші засоби вже не допомагають. Шлепок по м'якому місцю можливий тільки без злоби і строго у виховних цілях.
4
Любіть свою дитину і, що б не трапилося, будьте на його боці. Одна з ваших батьківських обов'язків - захищати свою дитину за будь-яких обставин. Адже іншого захисту у нього поки немає.