Як використовувати фотоапарат як веб-камери.

На просторах інтернету дуже часто зустрічається питання про те, як зі свого цифрового фотоапарата зробити веб-камеру. Як розмовляти через Skype, використовуючи звичайний цифровик? Завдяки розвитку сучасних цифрових фотокамер це не складе труднощів.
Інструкція
1
Цифрові камери діляться на ті, які мають режим, що дозволяє працювати в якості камери , і на ті, які не мають такого режиму. У першому випадку особливих проблем з підключенням виникнути не повинно. Якщо у вас така камера, просто з'єднайте її з гніздом USB, можливо також знадобиться встановити додаткову програму, драйвер. Зазвичай він додається до камери.
2
У другому випадку, для початку переконайтеся, що зображення вас влаштовує. У всіх фотоапаратів є відеовихід, за допомогою якого можна переглядати слайди або відеоролики через екран телевізора. Якщо при підключенні камера здатна передати відеозображення, то вона здатна працювати в якості веб- камери .
3
Операція передачі відео з фотоапарата на комп'ютер називається відеозахоплення. Для спілкування через Skype необхідно встановити програмне забезпечення. Для початку встановіть програму ManyCam. Операція займе у вас близько 20 секунд і не потребують особливих зусиль. Потім підключіть вашу фотокамеру до пристрою відеозахоплення. Це можуть бути відеокарта, адаптер для захоплення або ж тюнер з відеовиходом. Переконайтеся, що є жива картинка і запустіть ManyCam. Виберіть джерело сигналу. Тут же можна налаштувати якість зображення. Тепер відео можна передати з програми в Skype. Для цього зайдіть в інструменти і виберіть необхідний пункт - ManyCam Video Source. Якщо відео буде гальмувати або з'являться інші перешкоди, повторіть все спочатку.
4
Чутливість цифрових камер набагато вище більшості спеціально призначених для цього веб-камер, також є можливість встановити баланс білого. До основних недоліків відносяться велике енергоспоживання і низьке дозвіл зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cAuMRcVLRhk