Як відремонтувати сенсорний екран.

Напевно, багатьом знайома проблема пропажі чутливості сенсорного екрана на КПК. У випадку, якщо ви вважають не економічним нести його в ремонт в сервісний центр і вважаєте, що ви зможете самі його відремонтувати, то ця стаття допоможе вам.
Вам знадобиться
  • Маленька хрестоподібна викрутка і викрутка шестигранник, крім того канцелярський ластик і скотч.
Інструкція
1
Звільніть робоче місце від зайвих предметів. Приготуйте коробочку для складування болтиков, щоб вони не загубилися. Відокремте боковини. Відкрутіть шестигранником два болтика під боковинами і два болтика в низу задньої кришечки. Ще відкрутіть болтики в акумуляторному відсіку. У тому місці, де ви зняли боковини, є засувки. Відокремте за допомогою викрутки верхню кришку. Вимкніть роз'єм екрана і відкрутіть хрестоподібної викруткою два шурупчики, що знаходяться у верхній частині. У правому верхньому куті плати знаходиться роз'єм для навушників. Під ним є мікрофон. Звільніть роз'єм від корпусу і відокремте плату від екрана .
2
Зачистіть ластиком контакти шлейфа - вони почнуть блищати. Переверніть екран. Підключіть екран до плати. Далі потрібно включити дану конструкцію. На платі скотчем закріпіть акумулятор. Щоб ця конструкція запрацювала, потрібно зняти блокування, яка знаходиться між СF-роз'ємом і акумулятором. Натисніть кнопку Power на платі.
3
Зазвичай поломка полягає в тому, що пропадає контакт шлейфа з сенсорним екраном. Щоб це перевірити, покладіть ластик на область з'єднання шлейфа і екрана . Надавите злегка на нього і поводите стилусом по екрану. Якщо все запрацювало, то можна легко полагодити. Відріжте дуже тонку й рівну смужку гумки, приблизно 1 мм. Приклейте цю смужку в місце контакту шлейфа з екраном клеєм, який не відразу застигає. Якщо при складанні потім виявиться, що екран не відновився, пересуньте ластик в більш відповідне місце.
4
Зберіть все в зворотному порядку. Не забудьте про мікрофон і шматочки скотчу, якщо ви їх залишили для кріплення батареї. Іноді розбирання може призвести до "хард-резет", наприклад, через те, що села допоміжна батарея. У цьому випадку встановіть русифікацію і запустіть процес відновлення.